1,5 dci manuel touch kadjar varmı

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar geçtiğimiz perşembe günü 1.5 touch manuel siyah renk aracımi teslim aldım gören herkez çok beğendi nerdeyse qashqai tekna 1.2 alıyordum iyiki 15 gün daha beklemisim

benimkide siyah 1,5 dci touch muson paketli bu gece sınırdan giriş yapıyor muhtemelen çarşamba teslim alıcam ikimizede hayırlı olsun dostum.

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar geçtiğimiz perşembe günü 1.5 touch manuel siyah renk aracımi teslim aldım gören herkez çok beğendi nerdeyse qashqai tekna 1.2 alıyordum iyiki 15 gün daha beklemisim

ha bu arada jantlar nasıl geldi senin 17 inçlikler siyahlı mı yoksa beyaz mı resim atarmısın

gurselboz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teslimat

benimkide siyah 1,5 dci touch muson paketli bu gece sınırdan giriş yapıyor muhtemelen çarşamba teslim alıcam ikimizede hayırlı olsun dostum.

hayırlı olur inş... ne zaman sipariş ettmiştiniz? ben de 8 temmuz da sipariş ettim ne zaman elime geçer sizce?? slmlar ve saygılar

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olur inş... ne zaman sipariş ettmiştiniz? ben de 8 temmuz da sipariş ettim ne zaman elime geçer sizce?? slmlar ve saygılar

kardeşim ben fabrikada hazır üretilmiş olan aracı çektim halde daha gelmedi.senin araç eğer gemiyle yollanırsa ki muhtemel en az 1 ayda gelir.yok benim ki gibi karayoluyla gelirse en erken bayram sonrası olur.

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Ben 29 Temmuzda faturası kesilmesi gereken bir araç siparişi vermişim, satıcı Temmuz sonu ya da Ağustos başı gibi teslim edebileceğini söylemişti.

awcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aldığım araç ilkturda full gelen araçların arasında gelmiş balikesir akkas a istanbul, izmir, Bursa, Ankara dan toplam 20 kadar bayi aradım hiçbirinde yok balikesir de buldum jantlar açık metal renk resim gönderirim ama nasıl yapılacağını bulamadım