1.5 dci megane 2 yorumlari

Str0m

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar araci gidip yakindan gordum canli duruyor fakat tramer de erp kaza 4558 tl kaza2 1552 tl park halinde carpma 854 tl kaydi cikiyo arac cam tavanli 2004 model ve son 24 bin diyor sizce mantiklimidir bu kazalar ciddimidir yoksa sisirme fiyatmidir

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlısı olsun :) Megnae II güzel araçtır yakıt olarak çok tatminkar.. Aman aman kronik sorunu yok km yüksek gibi ancak şimdi löyle bişey var bakımları aksatılmadan zamanında yapıldıysa araç hor kullanılmadıysa çoooookk rahat 250 bin gideer motoru hatta 400 ü bile zorlayabilir :)) orasını bilemem araca bağlı..

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz yakıt konusunda gerçekten az yakan bir araç arıyordum fakat dediğiniz gibi şu km oynama işi olmasa gözüm kapalı alabilirim fakat oynanmış olmasından korkuyorum bu km oynama işini anlayabileceğim bir nokta varmıdır bulduğum araç gerçekten çok hoşuma gitti

Bu sorunuza da gelince öncelikle sahibinden aracın şase nu.nı isteyin hem 5664'ten sorgulatın hem de Renault yetkili servisine sorgulatın dışarda yaptırdılarsa cıkmaz ama tabi araç en son ne zaman servise girmiş girdiğinde kaç km'deymiş çıkar, 5664 tende muayene tarihi ve girdiği km çıkar.. Kolay kolay anlanılacak bişi değildir... Bi araba zaten yorgunlugundan bellı eder bunu genelde :)