1.5 dci motor icin uygun fiyatli yağ tavsiyeleri.

Hys01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Konu Dışı biliyorum ama Renault Megane 2 Radyo siperliği boyayan varmı aranızda bana yardımcı olacak?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkay1232

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault her aracında elf 5w40 önerir.

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1acb104c31ce5c7ed587156d62694b16.jpg
Ben bu yağı aldim ay sonu bakim yaptıracağım farklari yazarim. Cok araştırdım kullanıcı yorumlari hepsi olumlu yorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mdamat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir aracın en güzel hediyesi motor yağıdır. Aksesuar kişiye göre görüntü için önemlidir ama motor olmazsa olmaz. Bunu göz önüne alarak "Uygun Fiyatlı" -Kaliteli- bir marka seçimi her zaman doğru olacaktır. İş tecrübesi gereğince motor yağında biraz bilgi sahibi oldum. Her sektörde olduğu gibi ne hileler dönüyor. Bu sebepten markası pek fazla bilinmeyen, doğru düzgün bir iletişim adresi numarası olmayan markaları (iyi bilmedikten sonra) kullanmayın. Satın almayın. Arabalarınıza yazık edersiniz. Çoğu uyanık insan sanayideki atık yağları toplayıp, gereken katkı ve görselliği sağladıktan sonra tekrar ambalajlayıp satıyor. Motor yağını güvenip bilinen marka ve esnaftan almak ve alırken çok uçurum rakamlar olmadıktan sonra bilinen markayı tercih etmek gerçekten ileriye dönük bir yatırım olacaktır.
Kazasız sıkıntısız sürüşler.