1.5 Sportourer Arıyorum

KafkasKartalı34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba 1.5 Sportourer Arıyorum.100 bin altı veya fazla geçmemiş.Beni dizele geçtiğime pişman etmeyecek bir araç arıyorum:)
Sportorer hakkında önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca bu araçlarda öncelikle neye dikkat etmeliyim.Teşekkürler..

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kullaniyorum cok memnunum i 20 den sonra buna gectik. İ20 ye alisinca sedan ve suv lar cok buyuk geldi. Kucuk olsun ama bagaji buyuk olsun . hemde i 20 gibi az yaksin dedik 2016 sporttourer icon aldik 2. El. Valla cok biseye dikat etmedik cokta anlamam arabadan. Eft oto ekspert var istanbulda kurumsal kaliteli biyer bayagida detayli sonuc veriolar. Her ilcede bi subesi var galiba. Oraya soktuk adamlar anlatti birda bu var burda bu var bizde aldik. Burda ozellik olarak icon ve joy atrasinda kaldik cok fazla fiyat farki vardi arada . aliexpressden bilgisayara baglanma aleti alip gizli ozellikleri acinca iyiki icon almisiz dedim. Uzun sureli kullanmayi dusundugum icin . dizel icon 90hp sporttourer:eyv

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol bilgisayarına dikkat edin 2-3 km de bir sıfırlıyorsa ya da her km de bir sıfırlıyorsa tüketim bilgilerini km si ile oynanmış demektir aracın, zaten detaylı exper yaparsanız enjeksiyon beyni ve abs beyninde de kmsi kayıtlı olduğu için oynama yapsalarda burdan çıkar, onun dışında iyi araç tavsiye ederim. rüzgar sesi çok olur onunda çözümleri nette her yerde var zor birşey değil onları yaptıktan sonra ses yalıtımı sınıfına göre iyi.

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 Sport tourer için web de fiyat araştırması yaptınız mı? Sizin kafanızda bir fiyat aralığı var mı? iyi günler.

nrcnft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 1 hafta oldu alalı.
2013 model kırmızı. 150 binde. 4 bin 3 bin 2 bin ve bin liralık parça parça hasar kaydı var. bagaj kapağı değişmiş. sağ arka kapı değişmiş. tampon ve far değişmiş. Harici sorun yok. 37 bine aldım 1.5 dizel en boş paket