1.6 dci seçeneğine ne oldu?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar arkadaşlar,

fiyat listesine baktığımda HB'de GT Line tamamen kalkmış, Sedanda 1.6dci yok özetle bu motor tamamen megane'dan kaldırılmış gibi?
SUV modellerinde ve Talismanda satışı devam ettiği için çevre uyum vs de olamaz.

ne diye böyle bir hamle yaptılarki ya :(

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar arkadaşlar,

fiyat listesine baktığımda HB'de GT Line tamamen kalkmış, Sedanda 1.6dci yok özetle bu motor tamamen megane'dan kaldırılmış gibi?
SUV modellerinde ve Talismanda satışı devam ettiği için çevre uyum vs de olamaz.

ne diye böyle bir hamle yaptılarki ya :(

1.5 varsa daha cok tutulmus olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açıkcası ben hiç katılmıyorum, birde arkadaşlar edildi,yapıldı gibi net ifadeler kullanmayalım yahu :) şahsi fikrim vs desek daha uygun olacak yoruma bakınca net bundan dolayı olmuş gibi aksatılyor.

daha 30dk evvel Yusuf Baysal Adana satış müdürüyleydim adam bile sebebini bilmiyor :) , benim üzerinde durma sebebim 2018 sonu değişim geldi megane alınacak firmaya ben 1.6dci diye bastıracam ama listede bile yok :(

1.5dci var diye 1.6dci megane!dan kaldırıldı ise o halde aynı durum atıyorum bir kadjar içinde geçerli olmazmıydı? Kadjarda, Talismanda her ikiside mevcut 1.5dci ve 1.6dci