1.8 RSI aranıyor

kralyukcell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler, araba almaya niyetliyim ve kafama yatan ve hayranı olduğum williams' a ulaşamadığım için 1.8 RSI almaya karar verdim baya araştırıyorum ancak bende artık renault ailesinin bir üyesi olacağım için qw bu konuda bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm, bildiğiniz ve önerebileceğiniz araçlar varsa bakmak isterim. Teşekkürler

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle yardım almak istiyorsan kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.sitemizde bir adet williams var insan hayran kalıyor gerçekten. 1.8 RSi de çok güzel seçim inş gönlüne göre bulursun temizini.

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren abinin aracı satılık görmüştüm geçen gün başka sitede kendisiyle bir iletişime geçin yanlız f7r swap :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendinizi Üye Tanıtımları Bölümünde Tanıtırsamız Seviniriz,
Umarım Kafanıza Göre Bir Araç Bulursunuz :eyv

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piyasanın en temiz RSI'nı geçen sene sattık :) Satın almak istediğin, seceresini bilmek istediğin bir RSI istiyorsan Facebook'ta ki fan club'a bakabilirsin, yardımcı olurlar.

kralyukcell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler kendimi oradan tanıtmam gerektiğini bilmiyordum hemen yapıyorum, dediğim gibi williams'a gücüm yetmiyor şuan ancak rsi alabilirim. facedeki grubun adı nedir?

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracimi tavsiye eden arkadaslara tesekkurler.

Rsi duzgun tek tuk kaldi onlarda 10 liradan asagi istemez sanirim. 7 8 liralik rsi adami tatmim etmez.

Williams konusunda; Allah insallah sanada basip eder...

kralyukcell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustacım çok teşekkür ederim inşallah Rabbim bizede nasib eder, bu arada aracını takip ediyorum çok güzel toplamışsın ellerine sağlık Allah nazarlardan saklasın, ustacım bide 1.8 rsi ın performansı ve araç hakkında bilgi görüş ve önerilerini bilmek isterim. şimdiden teşekkür ederim...

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim.

Zamaninda rsi imda oldu ki oda keni kategorisinde dikkat ceken temiz bir aracti. Yakit ekonomik para sikintisi yok. Yeter ki aramasini bil. On balata r9 arka megane 1 diye al mesela. aks kafalari desen toros vs vs. duzgunu keyif verir

Performans olarak filtre duz boru egzoz ile 160lara kadar filtre egzozlu 106 gti lar ile ayni gidiyordu. Hele sagda solda gazlanan patates gti lari hasat ederdim:)

clio 1.6 sportlardan falan oldukca hizli