1 ayda 1 vurma 3 sürtme

ufukvural

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ilk aracım alalı 1.5 ay oldu olmadı 1 defa sol arka tampona vurdular ve 1 defa arka tampona ve 2 defa sol ön çamurluga sürttüler. İstanbulda ki kasaplar yüzüne araçtan soğumaya başladım. Kaskom var bu sürtmeleri mini onarım ile halledebilirmiyim yoksa sanayide mi halledeyim ?

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mini onarımla belli bir masrafa kadar karşılıyorlar. kasko şirketinizle bir görüşün. değişiklik gösteriyor. ben kapıda ve tampondaki ufak hasarları yaptırmıştım hiç bir ücret vermeden

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Rütuş yaptırsan daha mantıklı olur...

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun çok büyük şeyler değil bunlar, bence nazarlık kalsın. Ama illaki yaptıracağım diyorsanız bazı kasko şireketleri mini onarımları tramere kaydediyor bilginiz olsun.

ufukvural

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amacım tramere geçmemesi bagaj kapağı okadar çok belli etmesede tamponlarda ki boya atmaları çok belli ediyor kendini kaskom anadolu sigorta

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amacım tramere geçmemesi bagaj kapağı okadar çok belli etmesede tamponlarda ki boya atmaları çok belli ediyor kendini kaskom anadolu sigorta

king auto gibi kaliteli bir firmada kendi cebinden yaptırman çok daha mantıklı olur derim ben.

ufukvural

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
king auto gibi kaliteli bir firmada kendi cebinden yaptırman çok daha mantıklı olur derim ben.

Tahmini masraf ne olur ?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence servise gidin fiyat alin derim benim hanim on tamponu boydan boya surttu, kaskodan olursa dedi fiyat yuksek olur ve 1 hafta beklersin dedi, bende elden odeyeyim dedim 1 gunde yaptilar yuz tl de ucret odedim...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence servise gidin fiyat alin derim benim hanim on tamponu boydan boya surttu, kaskodan olursa dedi fiyat yuksek olur ve 1 hafta beklersin dedi, bende elden odeyeyim dedim 1 gunde yaptilar yuz tl de ucret odedim...
Boydan boya 100 tl çok iyi fiyat geldi bana. Çiziğin fotosu var mı.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Var kardesim ama suan gebzedeyim, evde bilgisayarda ancak geri dönünce yayinlayabilirim. Valla kazayi esim yapti diye kizdim ona esimi gonderdim servise git yaptir diye bayan oldugu icin bence guzel fiyat verdiler ben olsam idim giydirirledi bence :(