1 EYLÜL'de EHLİYET sınavına kimler hazırlanıyor ?????

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bu konuyu takipte olayım henüz direksiyon sınavı olmadı sanırım ama benim merak ettiğim hala bir ada etrafında tur attırıp mı veriliyor. ben tam korkumu yendim derken o sınavı görünce trafikten iyice korkmuştum o yüzden yine 5 sene ertelemiştim araç işini:) ne geri vites ne park, umarım değişmiştir. sizlerin çoğu zaten kullanıyor biliyorum ama bilmeyenlere yönelik esasında malum kurslar...

bir de direksiyon dersi çok azdı trafikte bunda değişim oldu mu yine 6-7 saat falan mı?

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bende 4 ay önce aldım her şey dahil 900 Tl tuttu kursa 400 Tl vermiştim birde ben şimdi Src belgesi almak için başvurdum Src 1 ve Src 2 için toplam 400 Tl İstediler yerinde olsam Src leride alırdım sonradan sıkıntı oluyor ben almadım pişmanım :(
dostum burda da bi ara 300 tl ye kadar indiler sonra yaz sezonuna girerken bütün kurslar kendi aralarında sözleşme imzalamışlar bi kurs bu sözleşmeden çıksın 6000tl ceza verecek diye o yuzden 800tl bi sonraki dönem de 900tl olacakmış duyduğuma göre src lerde onemli ama şu an okadar maddi imkan yok pederde ama bilki src banada lazım onlarıda alacam pisko teknik felan hep lazım olacak ....

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuyu takipte olayım henüz direksiyon sınavı olmadı sanırım ama benim merak ettiğim hala bir ada etrafında tur attırıp mı veriliyor. ben tam korkumu yendim derken o sınavı görünce trafikten iyice korkmuştum o yüzden yine 5 sene ertelemiştim araç işini:) ne geri vites ne park, umarım değişmiştir. sizlerin çoğu zaten kullanıyor biliyorum ama bilmeyenlere yönelik esasında malum kurslar...

bir de direksiyon dersi çok azdı trafikte bunda değişim oldu mu yine 6-7 saat falan mı?
hayır daha direksiyon sınavına var ilk önce 3 derten sınava girilecek o sınavı geçenleri direksiyon sınavına girecek
ben bildiğim için o ada etrafında tur atmadım burda araba sürmem dedim çıktım geldim sonra trafiğe çağırdılar direk 2 gün gittim sıkıldım 2.vitesten yukarı attırmıyolar kurallar öyleymiş daha sonra gitmedim .... zaten direksiyon sınavında biliyosan hemen tmm diyip araçtan indiriyolar burda uğraştırma bizi der gibi ... direksiyon dersleri ise 5gün pis . 5gün trafik diye biliyorum saygılar clio_34...

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu dertten de kurtuldum sonucu hayırlı olur inşallah

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl geçti sınavınız ? Herkese hayırlısı olsun bakalım...

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sınav iyi geçti çalışmıştım zaten ....

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun :eyv