1 nisan 2011 den sonra üretilen grand scenicler

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bu konuda VW yi gecemez emin olun :)) VW bi tampon bir gösterge atıp 10 bn tl fazla istiyor :))

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
demek cam kapatma olayı varmış bi deneyim bakalım bak bunuda bilmiodum..babama sordum oda bilmiyor:Dalırken hiç arabayı anlatmadılar..bindik geldik eve:)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var var burak şoför kapısındaki kapı açma kolu üzerindeki siyah küçük düğmeye 2 kere basarsan işlem tamam..aracı açarken eller serbest modu iptal olmuyor. Diğer türlü kumandadan camları kapatırsan eller serbest iptal olur...

kukuleta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler arkadaşlar. forumunuz yeni takipcisiyim ve daha bir kaç gün evvel babam için 2011 model renault scenic siparişi verdik (elimize daha ulaşmadı). özellikle bu başlık altında bazı şeyleri okuyunca dehşete düştüm. öncelikle aracın donanımı konusunda oldukça titiz davrandık ve ford c-max yerine scenic tercih ettik. aracı satın almadan önce 2012 model scenic'leri sürüşümüz mümkün olmasa da içini görme fırsatımız oldu. aracı sipariş verirken de tarafımıza gelecek olan aracın (2011 model) sadece bluetooth özelliği olmadığı, diğer özellikleriyle 1e1 aynı olduğu söylendi. ancak bu forumda yazılanlar sonucunda 2011 modellerde 140 wattlık arkayms ses sistemi yerine 60'lık ses sisteminin kullanıldığı ve kendiliğinden kararan dikiz aynasının ve usb bağlantısının olmadığını öğrendim. sizce renault bayisi bizi yanılttı mı? bize söylenenler (bluetooth haricinde 1e1 aynı olması) yanlış bilgi midir?

ardu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılanlar gayet doğrudur.Bluetooth özellikli radyo yalnızca arkamsy türü teyiplerde var.Aracınız hayırlı olsun.Güle güle kullan.Aracınızın teybi büyük ihtimalle 4x15watt mono cd dir.Teybi açtığında ekrana arkamsy çıkması lazım.

efefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 temmuz 2011 den sonra alınan grand sceniclerde bluetooth yok, usb yerine jaklı giriş koymuşlar.Neden bu özellikler olmadığını sorduğumda japonya depreminden ötürü radyasyonlu oldunu bahane ederek türkiyeye getirilmedini söylediler.Eller serbest modunda ise (Sizin araçlarda nasıl bilmiyorum ) kapılar ve pencereler açık alarak kartı alıp çıktığımda kapıları kitliyor.Aynayı kapatıyor.Ama pencereleri kapatmıyor.Bizim aldığımız model full paketli modeli.Sizlerin arabasında pencereyi kendisi kapatıyormu.

Araçlarımızda süper kilitleme özelliği bulunmakta arkadaşlar.Kumanda Kart anahtar üzerindeki kilitleme düğmesine arka arkaya 2 KEZ basarsanız camların kapandığını göreceksiniz.... saygılar.

Son düzenleme:

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçlarımızda süper kilitleme özelliği bulunmakta arkadaşlar.Kumanda Kart anahtar üzerindeki kilitleme düğmesine arka arkaya 2 KEZ basarsanız camların kapandığını göreceksiniz.... saygılar.
Bu şekilde yaptığınızda tekrardan aracı açmak için karttaki açma butonuna basmanız gerekir... Hansfree özelliğini kaybetmeden kitlemek ( araç başına geldiğinizde herhangi bir düğmeye basmadan aracınız açmak) istiyorsanız, şöfor kapısındaki kapı açma kulbu üzerindeki siyah küçük düğmeye 2 kere basmanız yeterli... ilki kitler, 2. si de açık cam, sunroof u kapatır. Aracı tekrar açmak istediğinizde elinizi karta götürmezsiniz.