1 tlye arac yıkama kopugu

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzincidekiyle yıkamacıdaki arasında kimyasal farkı var. Bazı yıkamacıdan çıkan araç yıldız gibi parlar kiminin öylece temiz durur bu kullanılan ürüün kalitesiyle orantılı ( lastiğe sürülen malzemeler gibi kimi lastik yenileyici kullanırı bir hafta prııl pırıl kimisi yağ bazlı olan arap sabunuyla 7 -8 saatlik parlaklık sağlar) Birinin ki daha kaliteli malzemeden hatta cilalı şampuan dediğimiz cinsten diğeri biraz daha ucuzu hee sonuçta araca zarar verirmi noktasında emin olun yağmur kadar vermiyor hele şu çamurlu yağmurun araca verdiği zararı benim diyen şampuan yapamaz o yüzden mümkün olduğunca o çamuru arabadan erken uzaklaştırmak lazım...

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
bende sıfır arabamı benzıncıde yıkatıyom, özel yıkamacılar arabayı çok kımyasal temızlıyolar, güzel oluyo da, bıkaç sene sona mat-rat hesabı oluyo gıbı... ıslıkcenker

ömür_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende hep benzincide yıkıyorum 1tl köpük 1tl su öğrenciyiz sonuçta 2Tl ye araba tertemiz oluoyo :eyv bazı kişilerden duyumlarım da içinde kimyasal çok olduğundan bi süre sonra boya matlaşıyo fln dediler ama bende bi sorun yok yıkamaya devam:)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzincidekiyle yıkamacıdaki arasında kimyasal farkı var. Bazı yıkamacıdan çıkan araç yıldız gibi parlar kiminin öylece temiz durur bu kullanılan ürüün kalitesiyle orantılı ( lastiğe sürülen malzemeler gibi kimi lastik yenileyici kullanırı bir hafta prııl pırıl kimisi yağ bazlı olan arap sabunuyla 7 -8 saatlik parlaklık sağlar) Birinin ki daha kaliteli malzemeden hatta cilalı şampuan dediğimiz cinsten diğeri biraz daha ucuzu hee sonuçta araca zarar verirmi noktasında emin olun yağmur kadar vermiyor hele şu çamurlu yağmurun araca verdiği zararı benim diyen şampuan yapamaz o yüzden mümkün olduğunca o çamuru arabadan erken uzaklaştırmak lazım...

bu söylediğin benzinci yıkamacı farkı değil,yıkamacı ile yıkamacı arasındada fark var ...markalı yere gidersen kesin iyi netice alırsın ama diğerlerinin ürününü nerden aldığını bilmen gerekir..