10 Eylül 2010-21 Mayıs 2011 RFC'nin Geldiği Nokta

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
RFC Forumunun açılışından bu yana geçen 8 aylık zaman içerisinde neler oldu ?
Birbirini seven ve sayan art niyetsiz,çıkarsız amaçları sadece huzur dolu bir forum kurmak isteyen Kaliteli İnsanlardan oluşan küçük bir Aileydik şimdi 2.665 kişilik kocaman bir Aileyiz...
İlk zamanlarda konumuz ve mesajlarımız çok azdı şimdi ise 12.056 Konu 170.683 Mesaj sayısına sahip,Google aramalarında en üstte çıkan bir Renault Forumuyuz...
Ufak çaplı buluşmalar ile işe başladık,şimdi ise uzak illerde bile 20 araç, 40 kişilik buluşmalara imza atıyoruz...
Mini dediğimiz İstanbul,Ankara ve Bursa buluşmaları bile 15 kişiden az olmamak üzere bazen 25-30 kişilere kadar çıkabiliyor...
Yola çıkarken birlikte olduğumuz dostlarımızla tek hedefimiz vardı,Türkiye'nin en kaliteli insanlarının bir araya toplanacağı,kaliteli paylaşımların,dostluğun ve kardeşliğin ön planda olacağı,küfür argo kullanılmayan,bayan üyelerin,eşlerimizin,bacılarımızın rahatlıkla konulara bakabileceği A Kalite Renault Forumu olmaktı,bunu başardığımıza inanıyoruz...
Kimseyi rakip görmedik,kimseye hor bakmadk,kimseye hakaret etmedik,her zaman çizdiğimiz yolda hareket ettik...:eyv
Bizimle beraber yola çıkan ve daha sonra bu Aileye katılarak bize destek veren bütün Gönül Dostlarımıza Renault Fan Club Ailesi Yönetimi adına teşekkür ederim...:eyv

agzına yuregıne saglık.. rfc forever...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline emegne saglık abim cok guzel bi yazı yazmısın :eyv beni kimse sevmezdi abi aslında benimdi bu suc herkezle kavga ettim herkeze küfür ettim bilmem ne yaptım geriye donup baktıgımda yaptıgım cocuksu biseylerdi ama abi yanınızda büyüdüm desem yeridir basta sen , ozan abi , onur abi ve halil abi gibi cok buyuk ustalarımla abilerimle tanıstım iyikide aranıza girmişim. aranıza beni tekrar kabul etmişiniz. daha once kotu gozle baktıgım hatta nefret ettigim arkadasları simdi gercekten cok seviyorum. bu arkadasları soracak olursanız baslıcaları muratcantona ve anıl atalaydı bu 2 arkadasımda nefret ediyordum her fırsatta laf sokar her fırsatta küfür ediyordum hakaret ediyordum bunları kendileride biliyor ben simdi cok pismanım yaptıklarımdan kendilerinden sizlerin huzurunda tekrar özür diliyorum :eyv bu site dahada büyüyecek türkiyenin en büyük reno forumu olacak. bu forumda emegi gecen herkeze bende emegi gecen herkeze beni abisi olarak goren, kardesi olarak goren herkeze teşekkürlerimi sunar basarılarımızın devamını canı gonulden diliyorum.. :eyv

x_tremeutku

DJ UTKU KAYIR-MUĞLA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçekten kaliteli insanlar la tanıştıgım ve böyle güzel bi aktivitede yer aldıgım için bende sizlere cok teşekkür ediyorum..