10 Eylül 2010-21 Mayıs 2011 RFC'nin Geldiği Nokta

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz bir aileiyz :eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meyve veren ağaç taşlanırmış misali ilk günden itibaren dostlarımız kadar düşmanlarımız vardı ve bunlara rağmen böyle büyük ve birbirine bağlı bir aile olduysak bunda herkesin emeği vardır.Bende kendi adıma herkese teşekkür ederim

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana diyecek bişey kalmamış:) bizimle bu yola çıkan ve bize destek veren tüm üyelerimize teşekkürler...:eyv
Bu çizgiyi bozmadan yolumuza devam edeceğiz...

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güne gelmemizde çizgimizin hiç bozulmamasının ve kaliteli İnsanlardan oluşan bir Aile olmamızın etkisi büyük :eyv Çoğunuzu eskidende tanıyordum burada aranıza biraz geç katılabildim ama katıldığım ilk günde bu sitemizin diğer forumlardan farklı birşeyler olduğunu anlamıştım çok kısa bir süre sonrada zaten bizim forum değil büyük bir aile olduğumuzu anladım :) Sitemizin daha ilerilere gideceğini biliyorum çünkü buradaki kişiler forumda konuşan kişiler değil bir aile :eyv sitemizin büyümesinde emeği geçen herkese teşekkürler :eyv

Son düzenleme:

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence Tek Büyük Nedeni var
Burda Kimsenin Burnu Büyük Değil Burda Herkes Dostluğa,Kardeşliğe,Saygıya,Sevgiye ve Birlik beraberliğe önem veriyor...
Herkes ben olarak değil biz olarak hareket ediyor..
Ben bile iş yerinde çoğu zaman işimi ihmal edip siteye girip bırseyler okuyup veya bırseylere yorum yapıp aktıf olmaya calısıyorum.Neden;Çünkü Ben bu sıtedeki a dan z ye herkesi seviyorum bu neden;Çünkü herkes adam gibi adam.Aklı basında,saygılı sevgili...Eee ben burda aktif olmayıp nerde olacagım
Onun İçin Herkese Sonsuz Tesekkurler Onun İçin Her Zaman RenaultFanClub

Sercan Sözer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeği geçen herkese teşekkürler. :)

ozzy_kc

Ozan KOÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese teşekkürler :)

Mesut 16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
asıl biz sana bu işin temelini attığın için teşekkür ederiz USTA :D :eyv

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çok güzel dostluklar kazandım ve çok güzel bilgiler edindim. Bana buralara gelmeme yardım eden arkadaşlarıma ve abilerime teşekkür ederim. İnşallah sitemizi daha güzel günlerindede göreceğiz.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar burda hepimizin emeği var biz başta çok vermişizdir ,şimdik dinlenmeye çekilmişizdir sizler emek veriyorsunuz kimse daha fazla veya eksik emek vermedi hepimiz sırasıyla aynı emekleri verdik çünkü sitemiz hiçbirzaman duraksamadı hep ileri hep son sürat devam etti burdan herkesin emeğine sağlık ,tekrarlıyorum sen veya ben değil hepimiz :eyv