10 Şubat 2013 Bursa Buluşma Önerisi

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yarin1400 gibi orada olurum gelen herkezi beklerimm

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dağhan bende gitmeden önce aracı temizlicem temizleyebilirsem. Hava güzel olursa carefour karşısındaki shelle giderim. yağmurlu olursa senin yaptığjn gibi carefour'a gelip dış yıkatırım..

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar çok üzelerek gelemiyeceğimi söylemek istiyorum...dün büyük bir hevesle arabamn içini ve dışını güzelce temizleyip hazır vaziyette garaja koydum.fakat bunu yaparken farketmeden şifayı kapmışım şuan çok ateşim var.yüksek affınıza sığınarak gelemeyeceğimi söylemek istedim

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar çok üzelerek gelemiyeceğimi söylemek istiyorum...dün büyük bir hevesle arabamn içini ve dışını güzelce temizleyip hazır vaziyette garaja koydum.fakat bunu yaparken farketmeden şifayı kapmışım şuan çok ateşim var.yüksek affınıza sığınarak gelemeyeceğimi söylemek istedim

hocam geçmiş olsun. bi dahakine inş.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar evde biraz işlerim çıktı kusura bakmayın katılamayacagım =S

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biz bir iki kisi takilacaz anlasilan gecmis olsun bu arada ;) geleceklerin simdiden ayayklarina saglik gelemeyenlerinde canimsaolsun bi sonraki sefere artik ;)

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben çıkıyorum evden. hanımı annesine bırakıp 13:00 gibi carefour karşısında shelle geçicem arabanın sağını solunu temizlemeye. gelecekleri beklerim.