10 V 4935 ( C.Kaan - HakanMegane ) Apaci Çekimler :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hem Sigara Hem Uykusuzluk Fena Bozdu Beni hehe

Aynen Halil Bu Hacı'da Domiçli Ama Geç Kaldın Ben Onu Balıkesir Bünyesine Aldım 12 3

Sen bi insansın Kaan biraz uyumayı dene hehe Bu arada Domaniç'e gelince bünyeme alırım ben arkadaşı :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok sigarasızlıktan değil uykudan zor kalktık :D burada bizde kütahyalıyız domaniçten :)

Kardeşim hoşgeldin sefa geldin aramıza.Domaniç'te bayramda muhakkak buluşuyoruz.Kütahya temsilcisiyim bi sıkıntın olursa numaram temsilcilikler başlığında var.Hiç bulamazsan Kaan'dan alabilirsin.Keyifli forumlar :eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen bi insansın Kaan biraz uyumayı dene hehe Bu arada Domaniç'e gelince bünyeme alırım ben arkadaşı :D

Bugün Fark Ettim Sızıp Kalınca, Biraz Zor Alırsın Gibi Ama Neyse :aytuğ

Kardeşim hoşgeldin sefa geldin aramıza.Domaniç'te bayramda muhakkak buluşuyoruz.Kütahya temsilcisiyim bi sıkıntın olursa numaram temsilcilikler başlığında var.Hiç bulamazsan Kaan'dan alabilirsin.Keyifli forumlar :eyv

Bizden o Giderli Çocuk Bir Şey Olmaz Ona, Bayram'da Bende Gelirim Belki Kütahya'ya Hani Var Öyle Bir Durum Olmadı Bir Ara Sen Gelirsin Buraya :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bugün Fark Ettim Sızıp Kalınca, Biraz Zor Alırsın Gibi Ama Neyse :aytuğ

Bizden o Giderli Çocuk Bir Şey Olmaz Ona, Bayram'da Bende Gelirim Belki Kütahya'ya Hani Var Öyle Bir Durum Olmadı Bir Ara Sen Gelirsin Buraya :eyv

Kaanım hiç farketmez ayarlarız.:D Bu arada gelirseniz başımın üzerinde yeriniz var.Beklerim muhakkak :eyv

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza sağlık beyler