100km ye kadar düştükten sonra gideceği mesafeyi göstermiyor!

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 100 den aşağı düştümü daha göstermiyor.daha sonraki marşta da göstermiyor.zaten sarı hiç yakmamak lazım.gene çok zorda kalınırsa da ortalama 5 lt.kalıyor işte,döndüreceksiniz lt.bölümüne bilgisayarda ordan devam ilk benzinciye kadar.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ışığın yandığını hiç görmedim o yuzden yorum yapamayacagım dermişim :p hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
bende 100 den aşağı düştümü daha göstermiyor.daha sonraki marşta da göstermiyor.zaten sarı hiç yakmamak lazım.gene çok zorda kalınırsa da ortalama 5 lt.kalıyor işte,döndüreceksiniz lt.bölümüne bilgisayarda ordan devam ilk benzinciye kadar.
​Aynı yılın araçlarına biniyoruz Özgür,sadece model yılı değişik,bendekinde her marştan sonra kalan kilometreyi bir süre gösteriyor...:eyv

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim kangoo da göstermiyordu ama kontak kapayıp açtığında kaldığı yerden göstermeye devam ediyordu :eyv

Son_Osmanli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2011 fluence 1,5 85bg
100km ye kadar gideceği mesafeyi gösterip 100km altında yakıt depo ışıgı yanıyor
fakat ne kadar daha gideceği konusunda ortalama bi fikrim olmuyo
sonuçta kullanıma göre sehir içi ve dışı mesafe artar.
fikri olan yazarsa sevinirim.

Aracın kontağını açamadan silecek kolunun ustundeki tuşa basılı tut oyle kontak aç ve gosterge test moduna geçecektir bu olayı benzin bitti ibaresi geldiğinde yaparsan ışık sönecektir ama depoda 5 litre benzin kaldıgı zaman benzin bitmiştir ibaresi yanacaktır. Dediğim olayı yaptıgında tuşa bastıgında depoda kalan yakıt litresinide görebilirsin. test modundan çıkmak için km sıfırlama tuşuna bas ve yeniden kontak aç normala dönecektir bu test bilgisayar desdekli renoların hepsinde mevcuttur.

Son düzenleme:

peace80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 2 de en dusuk 60 Km gordum