105 Bg Kangoo Chiplenir mi?

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın RFC ahalisi; sadece merakımdan sorduğum bir soru. Bizde 2012 Model 1.5 105 Bg Kangoo var. Bu araca chip uygulansa güç değeri yakıtı çok bozmadan, motor için de sağlıklı bir şekilde en fazla kaç hp olur. Ya da sağlıksız, hiç olmamalı mı? Teşekkürler:)

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimisi sağlıklı değil diyor kimisi hiç sorun yok diyor. Ben de sürekli ikilemde kaldığım için chip işine bulaşmadım. :) Artık da geçti kangoodan kısmetse kendime alacağım araçda bakarım bişeyler(kangoo babamın).

Sanırım %20 civarı güç artışı oluyor motora zarar vermeyen yeterli düzeyde bir artış için. Yani tahminen 125 hp gibi bir değere ulaşır. Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır illaki. :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
130 hp yapılarak sağlıklı bir güç artışı sağlanabilir,GökhanRS ile görüş istersen...

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim cevaplarınız için sadece merakımdan sormuştum ama satmazsak ilerde düşünebiliriz.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chiple var olan gücü alıyoruz var olmayan gücü nası alalım :)

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım yükletmek isterseniz güç artışına gitmeyin derim. Aracın mevcut gücü çok iyi. Tek sıkıntı, Euro normlarındaki emisyon değerini yakalayabilmek için kısılan acceleration zamanı. Yazılım firmanız, devir kalkınma süresini hızlandırırsa pire gibi olur aracınız.