11 Ocak 2015 Maşukiye Şelale Restaurant Buluşması.. :D

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hahahaha sesli güldüm ne adamsın ya :))

Kanka 85 kişi rezervasyon yaptırdık 103 kişi geldi bulunduğumuz kata alamadığımız 3 kişilik bir aile oldu :( açıkcası üzüldüm masa koyamadık üst kata

ama işin makarası o Uğu abi ile en çok en öpüştük bi kaç kere vedalaştık :D oa artık tüm kapılar açık :D

Sesli güldüm ne demek ya Savaş, yukarıda aynı teklifi bende yaptım farkındaysan ve geçen seneden beri konuşuluyor bu. Yapacağız inşallah.qw
Hakkı abim Savaş bana gülüyo senin ile bir ilgisi yok abim sen merak etme hafta içi bir istişare yapalım senin ile neler yapabiliriz ne olur :D güzel bir Erciyes toplantısı yapalım :D

Neyse sen ben fark etmez :eyv Yolda anlık fotoğraflar ve videolar da çekiliyordu onlarıda bir ara bulalım yükleyelim dostum. Otoban bizden gidemiyordu resmen :D

Eyvallah kardeşim valla baya bir çeken oldu Scenic ci var dı bitane sanroof dan çıktı Serkan abi camdan çekti koca cipi ile :D gene bi sybol vardı cama cıktı çekti falan ama hepsi benim yanımda oldu benm hiç karem yok :( Yavaş Yavaş Düşer hepsi kanka

Her biri birbirinden güzel, keyifli, dostluk adına büyük yollar aştığımız bir organizasyona daha imza attığımızdan dolayı hem çok büyük gürür duyuyor, hemde çok keyif alıyorum. Bizleri her zaman maddi, manevi destekleyen sponsorumuz İnanlar Otomotiv değerli yönetimine ve tüm çalışanlarına bu vesile ile tekrar teşekkürlerimi sunarım. Ayırca RFC organizasyon genel müdürü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen değerli Burak kardeşime de sonsuz teşekkürler. Canla, başla 100 kişilik bir organizasonu sırtlaması ve yüzünün akı ile taşıması her babayiğidin harçı değildir. Tebrikler RFC... İyi ki varsın, iyi ki sevmişim seni.:bravo

Burak kardeşim bundan sonra ki durak sanırım Kayseri Erciyes gibi görünüyor. Şimdiden çalışmalara başlamak gerek...;)

Aykut abim Öncelik ile Güzel sözlerin için çook teşekkür ederim. Sadece bu büyük ve muhteşem aile hep bir arada olsun istiyorum dolayısı ile sadece buna çaba harcıyorum geri kalan herşey RFC nin büyüklüğü ve kudreti himayesinde gerçekleşiyor ben aracı olmaktan da çoook büyük keyif alıyorum.. Herşey için Teşekkürler abim ayaklarına sağlık :D

Adamm organizasyoncu oldu rezervasyon yapmadan kabul etmiyor beyler önceden rezerv edicez yoksa yok :)))

Kanka RFC yönetim ve Üye arkadaşarımıza elimizden geldiği kadar yardomcı oluyoruz :D Uğur abi'yi tanımamızın neden olduğu ufak bir hafif kusur oluştu ama experimiz Mustafa abi olayı daha opette çözdü :D

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Bu pozu iyi yakalamışım Burak , ispatlı şekilde düştün dilimize : )))

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
​Bu pozu iyi yakalamışım Burak , ispatlı şekilde düştün dilimize : )))

Harbiden de öle olmuş Ne var ise sende varmış abi başka da resmm yok zaten :D harbiden de güzel çıkmışım ama :D :D :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Uğur abinin özel konusu nerede Burak... :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah çok güzel görünüyorsunuz emeği geçenlere teşekkürler gidemediysekte

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
hallediyorum abi mobildim bugun şitketteyim acıyorum :D hahhahha varya fenasın fena :D