12 Mart 2011 Galeria mini buluşma fotoğrafları...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen çıktım otobana yerler kar vites 6 kadran 280, bir sıkıyorum bir sıkıyorum polisler artık helikopterle takip edemiyorlar düşünün ne hızda ne makaslar. baktım tepeden jetle geliyorlar beni yakalamak için. sonra sol omzum birden ağrımaya başladı. gökhan kalk sabah oldu diye omzumdan dürtüyorlar... meğer hepsi bir rüya imiş :(

cümleten iyi geceler. güzel gündü pasta cila v.s derken buluşmada buldum kendimi.

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
SFM de sticker denen bir şey kalmadı.Orjinaline kadar iptal :D

Aynen adama bak Usta demese dikkat etmicem :D YETİŞTERİCEĞİNE ne demek anlamadım .

ben böyle konuşuyorum arkadaşım :D neyse konuyu baltalamayalım :D Büyük buluşmayada az kaldı sayılır :eyv

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
geçen çıktım otobana yerler kar vites 6 kadran 280, bir sıkıyorum bir sıkıyorum polisler artık helikopterle takip edemiyorlar düşünün ne hızda ne makaslar. baktım tepeden jetle geliyorlar beni yakalamak için. sonra sol omzum birden ağrımaya başladı. gökhan kalk sabah oldu diye omzumdan dürtüyorlar... meğer hepsi bir rüya imiş :(

cümleten iyi geceler. güzel gündü pasta cila v.s derken buluşmada buldum kendimi.

Bende dedim neler oluyor haha :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hitman Codname 47 hehe

hitman.jpg

ahahahaheheaynen

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Çok Güzel Kareler...:eyv