120.000 bakımı eksik var mı?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracı önümüzdeki hafta 120.000 bakımına sokucam triger seti,devir daim,değişmemiş tek bobini,termostat, 10w40 yağ yağ filitresi hava filtresi polen filtresi başka eksik bi şeyim kaldı mı?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bütün kayışları değiştirin. Frenleri kontrol ettirin. Lastikleri ön arka değiştirilebilir. Aklıma gelen bunlar

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikler iyi balatalarda iyi doğru v kağışlarını atlamışım teşekkürler :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fren hidroliği ve soğutma sıvısının değişimi gerekebilir kardeşim...

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fren hidroliği ve soğutma sıvısının değişimi gerekebilir kardeşim...

sağol ustam fren hidroliğini aracı ilk aldığımda balataları değiştirirken deiştirmiştik. 1.5 yıl oldu yine gerekir mi? soğutma suyunuda lpg sökülürken komple değiştirmiştim? hatta havasını alana kadar baya bi uğraşmıştık radyotördeki bütün su değişmişti oda 8 9 ay oluyor?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yalnız fren hidroliğini bi daha değiştirmeyi düşünüyorum adam bi tenekeden doldurmuştu markası murkası yoktu. onuda ekleyim yada korkulu rüya görmektense gözüm açık uyurum:) ne hidrolik koymalıyım?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Motor bölmesinde hidroliğin numarası yazar kardeşim,soğutma sıvısı 4 senede yenileniyor,yakın zamanda değiştirdiğin için gerek yok...

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bobini bence set degiştir 4 tanede orjinal buji
fren hidroliği dot 4 tipi herhangi bir marka olabilir

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor bölmesinde hidroliğin numarası yazar kardeşim,soğutma sıvısı 4 senede yenileniyor,yakın zamanda değiştirdiğin için gerek yok...

ustam sıkıntı orda katologta yazmıyor motor bölümünde yazıcağı ve sigorta kutusunu üstünü örten kapaktaki bölümde yazar diyor katolog ama sigorta kutusu kapağının üzerinde hiç bi şey yazmıyor :S bide tam kaputu açma kısmında ön panjurun orda bi yazılar var acaba o yazılar olabilir mi dikkatli bakmadım hiç?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bobini bence set degiştir 4 tanede orjinal buji
fren hidroliği dot 4 tipi herhangi bir marka olabilir
sağol kardeşim teşekküler. yalnız bobini keyfi değiştiriyorum 2+2 benimkiler 4 numaralı pistonun ki bozulmuştu değiştirmek zorunda kaldığımda valeo almıştım biri sagem biri valeo gidiyor kalan sagem i de değiştirirmek istiyorum uzun yolda su koyu verirmesin diye zaten takılan yeni bobinde 2 ayı geçmedi takılalı :)