1400tl Trafik Cezası

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler 2 kalem cezam var. vergi için girdiğimde şok oldum. bana tebliğ edilmemiş bu cezalara bi tonda faiz bindirmişler. ben bir vergi dairesine gidip tebliğ edilmediğini bildirmeyi düşünüyorum ancak bunun yolunu yordamını bilen daha önce bu tür bir işlem yaptıran varmıdır diye konu açtım. cezalar muhtemelen doğrudur bi haltlar yemişimdir kesin ama tebliğ edilmediği için faizlerin haram zıkkım olduğunu düşünüyorum.

bu ceza
cezalar.jpg

bu da bu seneki vergim

vergit.jpg

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,sana teslim edilmesi önemli değil muhtara verdilerse bile ceza tebliği sana yapılmış sayılıyor...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Gökhan, adres değişikliği falan yaptın mı? yaptıysan eski adresine gitmiş olabilir cezalar Muhtara bırakılıyor ve sana tebliğ edilmiş gibi işlem görüyor...

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhtara bırakılsada sonuuçta kağıt bırakılıyor kapıya ( daha yeni yaşadım )

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla hocam çok geçmiş olsun.. o değilde ben 2sene oldu 130tl ceza yedim radar ama ödemedim:D :D hehe hala sistemde çıkmıyor ceza kağıdı olmadığı için beyanlada ödeyemiyorum nasıl yapsak ki

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakarsan ceza 2010da ceza ekranına düşmesi haberim olması 2012 garip bir sistem bu ülkedeki. totoş hepsi bunların.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
15 gün önce kırmızı ışıkta geçtim ,EDS kamerası vardı,halen ceza gelmedi şimdi baktım sistemde cezanız yok diyor,inşallah ilerde gelmez...
Çatalca buluşmasına giderkende hem kırmızıdan hem dönülmez kavşaktan 5 araç peşpeşe geçmiştik orada da EDS vardı,oradan da bir ceza gelmedi daha...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
er yada geç gelecekmiş. bana dediler 2 sene sonrada olsa bi gün sisteme düşer. harbiden 2 yıl sonra karşıma çıktı işte.

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 aralıkta benide ceza bekliyor o zaman 2010 aralıkta yediğim eds cezam vardı ödenmemiş :)