15.09.2012 MAİS-OYAK Renault Fotoğrafları-*USTA çekimleri.

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buraları görünce arabalardan soğudum ): adamlar beş dakkada bi sürü araç üretiyorlar.
Hand Made araç alacam

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Reno ya, RFC ye çok çok teşekkürler, bu güzel organizasyon için...:eyv
Resimler için de, ilgili arkadaşlara çok çok teşekkürler, anı ölümsüzleştirdikleri için... :cool:
Herekese katılım ve organızasyon için tekrar teşekkürler... güzel buluşma oldu... dostluk ve muhabbetin pekiştiği bir gün oldu... darısı katılamayan üyelerimize... :cool:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buraları görünce arabalardan soğudum ): adamlar beş dakkada bi sürü araç üretiyorlar.
Hand Made araç alacam
valla doğru söyledin abi adam almış clıo nun yan tarafı atmış omzuna götürüyo falan bu be dünyamı şaşırdım :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Güzel kareler:eyv otobüs içi çekimlerde fena değil cenker

NB725

Necip BAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haberim olsaydı kesin katılırdım, katılanlar içinde çok güzel bir tecrübe olmuştur, bantlardaki fotoları çekenede helal olsun demek lazım aşama aşama iyi olmuş

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
haberim olsaydı kesin katılırdım, katılanlar içinde çok güzel bir tecrübe olmuştur, bantlardaki fotoları çekenede helal olsun demek lazım aşama aşama iyi olmuş
Ben çektiğime göre bana helal olsun...:)

NB725

Necip BAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık diyelim ozaman abi, katılamayanlar için sanki oradaymış ve gezmiş kadar tatmin edici fotoğraflar

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık abi,RFC'nin şanına yakışır bir organizasyon olmuş. Katılanların ayaklarına sağlık. :eyv

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
. anca vakit bulup girebildim nete. gelen tüm arkadaşların ayağına sağlık. özelliklede bu organizasyonu düzenleyenlere çok çok teşekkür ediyorum. işin aslı ben renaultun bize bu kadar değer verdiğini bilmiyordum. inanılmaz güzel hazırlanmışlar ve inanılmaz iyi karşıladılar. deyim yerindeyse adamlar pervane oldu peşimizde bizi memnun etmek ve bilgi vermek için. gördüğüm en prof. organizasyonlardan biriydi. tekrar teşekkürler. resmen gurur duydum renault sahibi olduğum için. ben makinemi arabada unuttuğum için fabrika için çok fazla resim çekemedim. botanik parktaki otoparkta bikaç kare ve sıradan araçların videosu var. onuda eklerim en kısa zamanda.