150.000 üstü coupe1 alinir mi ?

onur520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki adet Megane1 coupe 1.6 ile ilgileniyorum şuan ikisi de 150.000 de. İkisi de temiz duruyor. Birisi 2001 manuel diğeri ise 2000 otomatik.
Sürekli forumlardaki araştırmalarımda otomatik coupe sorunlarından bahsediliyor. Otomatik araç istiyorum ancak çok negatif bir algı oluştu bende okuduklarımdan sonra.

Asıl sorularım şunlar

- 150.000 de araç alınır mı sizce?
- Otomatik coupe kullanıcıları beni biraz bilgilendirirse de sevinirim (yaşadıkları sorunlar, masraflar vb)

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm. temizse alınır, 2001 modele göre 150.bin km çok normal. yılda 10.bin km. idealdir. 4 yıldır manuel 2001 kullanıyorum çok memnunum. temizse coupe, bakımını yaptıktan sonra 10 numara araç. yakıt koyar yola devam edersin. temiz coupe seni üzmez. alırken iyi baktır. lpg takılmamış bulursan motoru daha diri olur. umarım gönlüne göre bulursun.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
185 binde otomatik coupe sahibiyim bir gün yolda koymadı şükür 150 binde bir araç gayet normal bence bakımlı ise alın.

CanBkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2001 1.6 16v coupem var çok ama çok memnunum arkadaşlarında dediği gibi bi gün olsun numara yapmadı yolda bırakmadı 600 km nin üzerinde 4-5 sefer uzun yol yaptım yaz kış tık demedi ancak 2,0 otomatik bana göre mantıklı bi seçim olmaz yakıt biraz fazla gelicektir en azından bana fazla gelirdi yakıt problem değil diyorsanız 2,0 sıfırın manuelini alın derim buna değicektir :) ama 1,6 16v bütün herşeyiyle size yeticektir ve 150 bin çok normal bi km motoruna iyi baktırdıktan sonra bi problem olacağını sanmıyorum tercihen motor bakımları yeni yaptırılmış olursa dahada güzel olur sizin için .

onur520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İkisine de hiç lpg takılmamış motorlar diridir diye umuyorum. Otomatik olanda tramer kayıtlarında çarpma diye bir hasar çıkıyor. sahibi sadece ön tamponun hafif çarpıldığını ve sadece tampon değişmeden üzerinde işlem yapılıp boyandığını söylüyor. yakın zamanda gideceğim aracı görmeye. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Temizse alınır 150.000 arkadaşlarında dediği gibi yaşına göre çok normal km :eyv

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14 yıllık bir araç için tampon vs çok normal ama düz mantık doğru orantı bu işler kasa ne kada diri toplu boyasız temizse onu kullanan bilinçli kullanıcı olduğu için motor şanzuman temiz olur. ve benim için bir okadar önemli olan arabanın içinin temizliği ön göğüs koltuklar tavan vs. bunlar nasıl kullıldığını belirleyen etkenler. benim araç ilk fatura sahibi doktor bir bayandan alınma. kapalı garaj ve düzenli yetkili servis bakımlı. şuan 185 binde maşallahı var. çok memnunum arabamdan ve içinde huzurluyum seviyorum coupeler gerçekten güzel arabalar hastalık yapar . otomatik tavsiyem..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi eğer normal ise 150 bin olur zaten ondan aşağısı olmaz 10-15 senelik araba için.
300 bindeydi benim araba saat gibiydi. nazar değdi sonrası malum.
bende spring vardı 350 bin km amortisör, baskı balata, motor vs.. hepsi fabrika çıkışıydı

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, güle güle kullan. Kazasız belasız.