16 BDE 33 Ufaklık Yeni Jant ve Farlarıyla Karşınızda..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş Dağhan ben olsan eski jantları tercih ederdim:) jant alacaksan bencede 18 olmalı bende 6cm yay 17 jant var İstanbul'dakiler biliyor nasıl araba kullandığımı bişey olmuyor...:eyv
Bana ne aralık rakip oldun sessiz sessiz...:D

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş yeni jantlar Proteus Renault orjinal Megane jantı ve süper yakışmış fakat far karartma olayını ben kendi adıma başarılı bulmadım.Saygılar.

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
esiniz de kullaniyorsa 18 zor olabilir ama ben yine de dikkat edilip, kollanabilecegini dusunuyorum:)
eger 18 takmicaksaniz, 17taktiginiz hangi jant olursa olsun, o kadar genis yanakla tatmin etmicek cunku sizi

Aynen Katılıyorum Bakalım kısmet Anlık bir delilik 18'e yönlendirebilir beni.. ve hatta cebime parayı koyup jantcıya Türker başkanla gidersem zaten 18le döneriz gibime gelior :)

Çok güzel olmuş Dağhan ben olsan eski jantları tercih ederdim:) jant alacaksan bencede 18 olmalı bende 6cm yay 17 jant var İstanbul'dakiler biliyor nasıl araba kullandığımı bişey olmuyor...:eyv
Bana ne aralık rakip oldun sessiz sessiz...:D

Abi öncelikle saol yorumun için.. Ama ne olursa olsun en azından yolda bonus toplamıyorsundur heralde:):):) artık anla ne demek istediğmi :) Birde abi rakip demeyelim de izinde kaliteli ve çaktırmadan otomobil güzelleştirme olayını takip ediyorum diyelim :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
far karartma güzel olmuş. jantta diğerine göre daha iyi (;

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah jantlarda farlarda çok güzel olmuş. :)
Bizim arabanın dynamique olmasının tek sebebi jantları diyebilirim :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle aklınızdan 17 yi cıkartın bence,nolursa olsun 18 durusunu cok ama cok değiştirecektir olumlu yonde :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski hali biraz daha oturaklı yeni hali ise spor olmuş.. farların öle kaplı olması gece görüş kaybına neden olmayacak mı ?

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğinize sağlık güzel olmuş :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi öncelikle saol yorumun için.. Ama ne olursa olsun en azından yolda bonus toplamıyorsundur heralde:):):) artık anla ne demek istediğmi :) Birde abi rakip demeyelim de izinde kaliteli ve çaktırmadan otomobil güzelleştirme olayını takip ediyorum diyelim :)

Eyvallah kardeşim, geçen köprü trafiğinde denk geldi bi cliocu korna işaret falan açtım camı başladı sormaya, dedim arabanın arka camında web adresi var akşam üye ol detayları anlatırım sana...:D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah allah kaza bela vermesin iki halide güzel ama bence ama motorsport jant fena duruyo bunlara