16 CVB 76 Clio III Dynamique

brktsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah jant falan açmış baya aracı

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farları bir Clio 3 ediyor :) Maşallah .

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızı iyi günlerde kullanın :) İzninizle bir şey sormak istiyorum bende Clio III Dynamique kullanıyorum mercekli farlarımda şu an halojen ampul var ( bosch plus 90 h1 performans ampulleri ) ama aydınlatması yetersiz geliyor.Sizdeki xenonlar ne marka ve memnunmusunuz acaba ?

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah

tolgad06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kazasız belasız inşallah güzel araç

ExtremeGraphics

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızı iyi günlerde kullanın :) İzninizle bir şey sormak istiyorum bende Clio III Dynamique kullanıyorum mercekli farlarımda şu an halojen ampul var ( bosch plus 90 h1 performans ampulleri ) ama aydınlatması yetersiz geliyor.Sizdeki xenonlar ne marka ve memnunmusunuz acaba ?

Markasını hatırlamıyorum fakat 3 yıl önce 350 TL gibi bir rakama taktırmıştım. O zaman mini balans teknolojisi yeni çıkmıştı. Isınma ve arıza lambası yakma problemi olmayan bi üründü. Balansları çok küçük hiç yer kaplamıyor. Markasına bakabilirsem söyleyeyim. Gücü 8000 kelvin.

Aydınlatmasından da fazlasıyla memnunum. Görsel güzelliğinden ziyade, gece yolculuklarında normal ampullere göre çok rahatlık sağlıyor. Bu arada ampullerinizin H1 olduğunu yazmışsınız. Benim aracımda 9006 var. Boyut olarak H1 den çok farklı değil fakat originalinin 9006 olduğunu biliyorum. Bu ayrıntıyı dikkate alın derim.

Bunun yanımda Clio III Faz1 modellerinde inanılmaz bir mühendislik hatası var. Tampon sökülmeden kısa ve uzun far ampullerini değiştiremiyorsunuz. Doğal olarak da Xenon takılırkende Tampon ve farların sökülmesi gerekiyor. Aynı şekilde sileceklerde soğuk havalarda donmaması için kaldırılamıyor. Fransız aptallığı demekten başka bir cümle bulamıyorum bu durumlara :(

Umarım faydalı olmuştur anlattıklarım. Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

Son düzenleme:

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu 34 fd 8090 plakalı aracın ilk sahiplerindne birini tanıyan varmıdır.bir kaç sorum olucak ama sahibine ulaşamıyorum sanırım dci65 diye bir arkadaş.Adı Murat Şen yardımcı olabilirseniz çok sevınırm