16 Haziran 2013 İnanlar Otomotiv - RFC Fotoları -1

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle güzel bir gündükü biran Erken bile bitti diye söylendim :) Başta Ana Sponsorumuz İnanlar Otomotiv Ve RFC Ailesine Çook Teşekkürederim Sağaolun Varolun..

Bu Organizasyon vesilesi ile'de Değerli İstanbul tayfasıyla'da yakın'dan tanışmış olduk..

Herkesin Ayaklarınıza sağlık..

Allah saygımıza sevgimize ve Ailemize Nazar değdirmesin İnşAllah..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
1011210_519626928087201_1272838264_n.jpg

memo_16

Bilgi Girilmemiş
sırf senini o duruma düşmemen için aldık canım kardeşim sıkıntı yok:)
hehehehe teşekkür ederim abi :D az önce Evren abidende aldım haberi :eyv
edit: [MENTION=15216]KuBiiLaY[/MENTION] Kubilay abi t-shirt ümü ne zaman alabilirim senden :D Bursaya gitmeden alayım bari :D

Son düzenleme:

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim, bütün iri yarı adamlar öne durmuş arkadakilere yazık yaw. Yer değişin abi yer değişin olmamış böyle..kıhkıh

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Başta İnanlar Otomativ Olmak Üzere Herkeze Teşekkür Ederim Çok Güzel Bir Gün Geçirdik Sabah İşten Geldiğim Ve Akşam Tekrar İşe Gideceğim İçin 15:00 Gibi Üzülerek Ayrıldım Mekandan Ama Dediğim Gibi Çok Güzel Bir Gündü

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Bayağı Güzel Bir Buluşma Olmuş Gibi, Fırsat Bulaydım Gelmeyi Çok İsterdim :(

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herşey için çok teşekkürler inanlar otomotiv ve rfc ailesi. Ankaradan kalktik yaniniza geldik , emir de kayseriden geldi . üşenmedik , babalar günü olmasina rağmen , ailemizide akşam dönüşte görürüz ümidi ile ,pazartesi çalişacağimizi bile bile yinede geldik .

Bu tür buluşmalar tanişmalar birlikteliği aile ruhunu en iyi anlatan buluşmalardir.ben açik konuşmayi severim bilirsiniz."ay benzin parasi gidecek , ay çok uzak , şöyle böyle" diyen arkadaşlarida pek sevmem bunuda eskiler bilirler :) 2 paket sigara parasina , bir sabah kahvalti parasina , yada 5 kiloluk zeytinyaği parasina bu tür buluşmalara gidilir. 3 ün - 5 in önemi yoktur benim ve benim gibi düşünenler için.kardeşlik , arkadaşlik , aile ruhu yüzyüze gelindiğin de dahada güçlenir.

Bu yuzden oradaki her rfc üyesi arkadaşima , facebook üzerinden katilan arkadaşlarima , bize vakit ayirip pazar günü tam kadro mesai yapaN inanlar otomotive ve ekibine her birinize tek tek ama tek tek çok teşekkür ediyorum.

Saygilar sevgiler...

Evren TOPCU

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Maşallah Bayağı Güzel Bir Buluşma Olmuş Gibi, Fırsat Bulaydım Gelmeyi Çok İsterdim :(
Harika Bir Buluşma Oldu Kaan Gelebilseydin İyiydi
Herşey için çok teşekkürler inanlar otomotiv ve rfc ailesi. Ankaradan kalktik yaniniza geldik , emir de kayseriden geldi . üşenmedik , babalar günü olmasina rağmen , ailemizide akşam dönüşte görürüz ümidi ile ,pazartesi çalişacağimizi bile bile yinede geldik .

Bu tür buluşmalar tanişmalar birlikteliği aile ruhunu en iyi anlatan buluşmalardir.ben açik konuşmayi severim bilirsiniz."ay benzin parasi gidecek , ay çok uzak , şöyle böyle" diyen arkadaşlarida pek sevmem bunuda eskiler bilirler :) 2 paket sigara parasina , bir sabah kahvalti parasina , yada 5 kiloluk zeytinyaği parasina bu tür buluşmalara gidilir. 3 ün - 5 in önemi yoktur benim ve benim gibi düşünenler için.kardeşlik , arkadaşlik , aile ruhu yüzyüze gelindiğin de dahada güçlenir.

Bu yuzden oradaki her rfc üyesi arkadaşima , facebook üzerinden katilan arkadaşlarima , bize vakit ayirip pazar günü tam kadro mesai yapaN inanlar otomotive ve ekibine her birinize tek tek ama tek tek çok teşekkür ediyorum.

Saygilar sevgiler...

Evren TOPCU

Kulağımıda Kaptırdım Ama Neyse :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir buluşma, tanışma ve etkinlik olmuş. emeği geçen ve katılan tüm arkadaşların emeğine sağlık. Davet ve ev sahibi İNANLAR OTOMOTİV'e ayrıca teşekkür ederiz.....