17.06.2012 Yalıköy buluşması Bendeki resimler....

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlız burdan çamur kardeşime sesleniyorum .... OOO ARACIIII YIKAAAAATTTTTT :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi sen hakkaten nerdesın yaa :) :polis birdahakine senın ıcınde bırseyler yaparım söz.. ;)
Baktım iki araba zor geçiyor yeşilde aradan daldım bende nerden bileyim çekim yaptığını:D saol kardeşim çekmiş kadar oldun..:eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baktım iki araba zor geçiyor yeşilde aradan daldım bende nerden bileyim çekim yaptığını:d saol kardeşim çekmiş kadar oldun..:eyv

abi arkadan çekilmiş videoyu diğer konya ekledik isteğin üzerine... :d

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline koluna sağlık Devran teşekkürler :eyv

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Selamlar herkese, Damla ben bu arada nickten tanımayabilirsiniz. bu buluşma vesilesiyle artık forumda daha aktif olmak niyetindeyim. Gördüğünüz gibi 3-4 tane mesajım var henüz artık mazur görün :)

fotolar çok güzel olmuş teşekkürler Devran emeğine sağlık :) bu arada benim katıldığım ilk buluşmaydı ve çok keyif aldım. Alper ve ailesine kocaman teşekkürler çok iyi ağırladılar bizi :)

arabalara pis diyen arkadaşlar, siz de zahmet edip o yollardan gelseydiniz arabanız kesin temiz kalırdı! hahaha

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar herkese, Damla ben bu arada nickten tanımayabilirsiniz. bu buluşma vesilesiyle artık forumda daha aktif olmak niyetindeyim. Gördüğünüz gibi 3-4 tane mesajım var henüz artık mazur görün :)

fotolar çok güzel olmuş teşekkürler Devran emeğine sağlık :) bu arada benim katıldığım ilk buluşmaydı ve çok keyif aldım. Alper ve ailesine kocaman teşekkürler çok iyi ağırladılar bizi :)

arabalara pis diyen arkadaşlar, siz de zahmet edip o yollardan gelseydiniz arabanız kesin temiz kalırdı! hahaha

Ailemize tekrardan hoşgeldiniz. Sizi tanımak güzeldi

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine saglık :eyv

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Tekrardan hoşgeldiniz o zaman... lastiğin patlak çıkmaması iyi oldu sıcakta uğraştırcaktı bizi :)

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
aynen yaaa çok korktum patladı mı diye ama neyse ki sadece indirilmiş... artık o indirene de hürmetlerimi(!) sundum :))
tekrar hoşbuldum :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
aynen yaaa çok korktum patladı mı diye ama neyse ki sadece indirilmiş... artık o indirene de hürmetlerimi(!) sundum :))
tekrar hoşbuldum :)
F/Kangoo'nun bagajında pompa hazır bekliyordu...:D