( 17 Haziran ) İstanbul'un arka bahçesi Çatalca/Yalıköy Buluşması

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
tarih gene ileri alınırsa muhtemelen ben istanbulda olmayabilirim
solenen tarihe gore ayarlama yaptım
bole durumlarda bir tarih bastan solenir kendine uyan gelir surekli tarih degişirse onunu alamayız

O tarih babalar gününe denk geldiği için belki bir istisna olabilir diye düşünmüştüm ama.. Önemli değil artık başka bir buluşmaya inşallah..

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman sizde babanızı alıpta gelin o gün ona en güzel hediye ve süpriz olur :):)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden bol eğlenceler :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman sizde babanızı alıpta gelin o gün ona en güzel hediye ve süpriz olur :):)

:D 67 yaşında adamcağızı pikniğe mi sürükleyim Alpercim? Olsun napalım ya önümüz yaz. Ramazana kadar devam eder sanırım bu tip organizasyonlar. Yine de bir yolunu bulursam gelmeye çalışacağım. 15 ine kadar opsiyonumuz vardır herhalde di mi?

Son düzenleme:

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D 67 yaşında adamcağızı pikniğe mi sürükleyim Alpercim? Olsun napalım ya önümüz yaz. Ramazana kadar devam eder sanırım bu tip organizasyonlar. Yine de bir yolunu bulursam gelmeye çalışacağım. 15 ine kadar opsiyonumuz vardır herhalde di mi?

Ne fark eder ablacım bu konuyu kendisine bir açın bakın nasıl sevinecek ve gelmek isteyecek.. O temiz hava ve herşey çok iyi gelecek :)

crazy771

Güray KILIÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Son güne kadar RFC kapısı açıktır Hatice. İnşallah bir yolunu bulursan memnun oluruz tabi RFC Ailesinin bir üyesi olarak katılımın çok yoğun olması dileklerimle.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Herkesin babası hayatta olmayabilir Alper bence böyle yorumlar yaparken dikkat etmek gerekir ;)

crazy771

Güray KILIÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya Ben Listede Cenkeri göremedim. Nerdesin sen kardeşim. :D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10'u iyiydi ya qw 17'si kötü olmuş :( size iyi eğlenceler :)