17 Nisan Antalya Buluşması Fotoğrafları

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben dükkandan 3 müşteriyi kovmaktan beter ettim ama lavuk almanların hamburger krizi tuttu işte:pislikneyse birdahakine birkaçgün önceden haberleşiriz bende ona göre ayar çekerim çıkış saatime:bybybu arada canım nargile çekti bakheheflashta ışıl ışılken tek başına bi ışıklar buluşmasımı yapsam naapsamheheşu bmw'deki esmer hatunun plakası neydi yaw:halaypm'den atıversene kardeşim:cool:

ayıpsın abi her zaman içeriz nargileyi bundan sonra toplantılarda nargılede bulusuruz:)Yok öyle kolay lokma ara bul plakayı:):):):)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben hakimim masum bey. :) :D

Sağolsun Haydar haber verdi ama önceden yapılmış bi programımız vardı. Yoksa mutlak katılırdık. Bi dahakine kısmet inşallah. Katılanların ayağına sağlık güzel buluşma olmuş...

Sağlık olsun abi bundan sonra daha iyisini yaparız ;)

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel buluşma olmuş gelenlerin ayağına sağlık :eyv antalyada havalar güzel maşallah araçlar pırıl pırıl herkeste kısa kol style :D ohhh gel keyfim gel :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalyada tanış kaynaş yapmış maşallahhh :)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel buluşma olmuş gelenlerin ayağına sağlık :eyv antalyada havalar güzel maşallah araçlar pırıl pırıl herkeste kısa kol style :D ohhh gel keyfim gel :)
Teşekkür ederim kardeşim.Hava tuhaftı yaa bi ara güneş açtı bi ara yağmur yağdı ama herşeye ragmen güzeldi :)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel,Samimi,Sıcak görüntüler var.Ayaklarınıza sağlık...

Wolkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok guzeldı tabı ama benım ıs nedenıyle ayrılmak zorunda kaldım, sımdı 1ay ızınlıyım zamanım bol :D :D Ekıbı daha fazla arttırmalıyız :D

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Antalya tayfaya

Gözüm takıldı. Redfox la roadfox yoklar :D