1973 12 TL bayramda dışarı çıktık

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi türkiyede 74 de logo değişmiş ya direksiton üzerindeki logonunda 74 te değişmesi gerekmez mi?yani türkiyedeki 74 öncesi araçlarda direksiyon logosu yeni modellere ait iken panjur logosu eski tip mi?yurtdışında ön logo ve direksiyon logosu aynı.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok be emre ne mahcubiyeti sizin sadece iyi dilekleriniz yeter ama kulübün sticerından mutlaka istiyorum.,, ayrıca trabzona bekliyorum ilk fırsatta..
inşallah abi samsunluyum sürekli gidiş geliş yapıyoruz bigun o tarafda gecıcez nasip olursa

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi türkiyede 74 de logo değişmiş ya direksiton üzerindeki logonunda 74 te değişmesi gerekmez mi?yani türkiyedeki 74 öncesi araçlarda direksiyon logosu yeni modellere ait iken panjur logosu eski tip mi?yurtdışında ön logo ve direksiyon logosu aynı.
evet ön panjurdaki logo 74 t değişti fakat direksiyon logosu hep aynı kaldı takii direksiyon simidide değişene kadar oda 78 sonrası değişti yanlış hatırlamıyorsam.. sarı renkli direksiyon logosu hiç görmedim eğer senin gördüğün yada bildiğin resim varsa paylaşırmısın..merak ettim açıkçası

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu link ilgiltere renault kalsik araç forumunun linki 6 sayfadan oluşan 1971 renault 12 restorasyonu sayfaları değiştirmek için en altta numarayı değiştiriyorsunuz .arabayı toplamak için ilgiltereden romanyaya götürüyorlar .zten sağ direksiyonlu .orda resimlerde logoyu direksiyonda görürsünüz .
Renault Classic Car Club Forum - Restoration of my 1971 Renault 12

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten bu araçların 72 den sonrası yerli arma farkları ithal üretimden kaynaklanıyor sanırım

murattemz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah.