1996 Clio Williams..

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle teşekkür ederim aslında benimde aklıma geldi. Ama fotoları yurt dışından kopyaladım. Belki Avrupa üretimi farklı olabilir çünkü model 1996 yazıyordu ayrıca yanlış bilmiyorsam; Avrupa da üretim 1996 son buldu. Aynen R5GT nin 1996 modelinin olması gibi.. Gümrükten temiz bişey düşerse projelik; neden olmasın :eyv ömürlük saklarım :eyv
http://www.renaultfanclub.com/renau...zel-seri-williams-arma-ve-logo-anlamlari.html

Bilgi için teşekkürler, bende emin değilim ama dediğinizin doğru olma ihtimali yüksek. Bu arada "Swiss Champion" serisi İsviçre Renault distribütörü tarafından sadece İsviçre için İsviçre'de bir kaç aksesuar eklentisiyle piyasaya sürülmüş bir modeldir fabrikanın ürettiği bir model değildir. Les Renault séries spéciales.

İnşallah size de bir gün bir Williams kısmet olur.

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Bilgi için teşekkürler, bende emin değilim ama dediğinizin doğru olma ihtimali yüksek. Bu arada "Swiss Champion" serisi İsviçre Renault distribütörü tarafından sadece İsviçre için İsviçre'de bir kaç aksesuar eklentisiyle piyasaya sürülmüş bir modeldir fabrikanın ürettiği bir model değildir. Les Renault séries spéciales.

İnşallah size de bir gün bir Williams kısmet olur.
Çok teşekkür ederim:eyv inşallah olursa başınızı ağrıtacağa benziyorum. Eren34 de dahil :D

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim:eyv inşallah olursa başınızı ağrıtacağa benziyorum. Eren34 de dahil :D

Başağrısı olur mu hiç , elimden gelen bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım...

34uf8641

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süper bi araç yaa