1999 Espace 3 Teyp Sorunu

m.oguzpoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaşlar1999 model 2.2 dt espacemiz var amfi takmayı düşünüyorum sesin daha kaliteli gelmesi için lakin bu arabanın teybi nerde bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardım edebilirmi nerde nasıl sökülür
birde fm transmitterim parazit yapıyo müzik dinlenmiyo bu aracın radio anteni öndekimi arkadakimi şimdiden teşekkür ederim aracı yurt dısından tanıdık vasıtası ile getirttik evveliyatını bildiğmiz araba 2 aydır kullanıyoz

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam oncelıkle hayırlı olsun teybınden once gostergelerını bulsanız bulduysanız fotosunu atıp bızede gosterrmısınz

m.oguzpoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
QBrZZA.jpg
iyi günler paylaştığnız linkte o bilgi yok yada ben anlamamış olabilirim bu gün sağ koltuğu söküp altına bakıcam

2000i 16 v espace3 2000

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağ koltuğun altında amplifikatör torpidoda kaset çalar sol arka bagaj gözünde 6 lı cd changer anten öndeki tabiki anten kablosu sağ ön kapı ayak hizzasındaki plastik kapakta.

m.oguzpoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000i 16 v espace3 2000 arkadaşa teşekkür ederim 6'lı cd charger arkada sol kapakta teyp'e ulaşmak için ön sağ koltuğu sökmek gerekiyor plastik korumanın altında bulunuyor