1999 RNA 1.4 Sedefli Kırmızı / Before-After

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Pardon ben onu linkten saymayıp üstüne tıklamamıştım :) Evet ondan ama o bayağı çakmaymış ortasındaki delik kötü duruyor :)

samsunda önerebileceğiniz bi aksesuarcı var mı? :) bulunduğum muhitte genelde böyle çakma ürünler var..

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
samsunda önerebileceğiniz bi aksesuarcı var mı? :) bulunduğum muhitte genelde böyle çakma ürünler var..
Valla Samsun hakkında gram bilgim yok sadece bu yaz Rizeye araba almaya gitmiştim o zaman geçtim ilk defa :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tamponlar Boyanmasi Iyi Fikir Boncuq Gibi Olmus Masallah

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Jantlarınız 13. Lastiğin üzerinde yazan 175-70-13 sayılarındaki 175 taban genişliğini, 70 yanak yüzdesini 13 ise jantın kaç inç olduğunu gösterir. :)
Benim dediğim kapaklar, tavsiye ederim bana göre çok tatlı duruyor 19larda, aşağıda da eski aracımın fotoğrafı var üzerindeki kapaklardan bahsediyorum.Bence nette bulamasanızda lastikçilerde, sanayide parça satan dükkanlarda arayın bu kapağı, verdiğiniz linktekiler hiç hoş değil bana göre :)

39325_1363075805400_3038187_n.jpg

benim bulduğum linkteki ürünlerin çakma olduğu çok belli olduğunu söylediniz. sizin önerebileceğiniz bi site var mı? samsun da bulamadım bu ürünü malesef..

efepacaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlız renk çok iyi aracında maşallah :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Samsun sanayide güzel parçacılar var . Çevre yolunda Baumaxın karşısında ki sanayi yani .
Tüm parçacıları gezin kesin 1 tanesinde vardır .
Komple sıfır motor satan yerler bile var (Renault motorları )

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Jantlarınız 13. Lastiğin üzerinde yazan 175-70-13 sayılarındaki 175 taban genişliğini, 70 yanak yüzdesini 13 ise jantın kaç inç olduğunu gösterir. :)
Benim dediğim kapaklar, tavsiye ederim bana göre çok tatlı duruyor 19larda, aşağıda da eski aracımın fotoğrafı var üzerindeki kapaklardan bahsediyorum.Bence nette bulamasanızda lastikçilerde, sanayide parça satan dükkanlarda arayın bu kapağı, verdiğiniz linktekiler hiç hoş değil bana göre :)

39325_1363075805400_3038187_n.jpg

Bizim jant kapaklarının biri kırık sanayi sanayi dolastım gezmedigim parcacı ve cıkmacı kalmadı yok kapaklardan ama gercekten cok guzel gosterıyor arabayı :eyv

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
antepten sipariş verdim geldi. ilgi için teşekkür ederim..:)