19R_16S Start verildi...

AzizHan28

Azizhan BÜYÜKTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel araç kazasız belasız

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız sürüşler

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
az önce çok yakından inceleme fırsatım oldu aracı gerçektende kusursuz.çok can yakar yeni jantlarını gökhan kardeşim resimleriyle koyar siteye.o egzos sesini çok 3.25 bmw de duyamadım.ayrıca gökhan kardeşime ilgi alakasından ötürü çok teşekkür ederim.allah gönlüne göre versin inşallah...ufak çaplıda olsa bir buluşma gerçekleştirmiş olduk :) yalnız çok foto çekemedim 16 s aldı götürdü beni :) 16s mi alsak :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
az önce çok yakından inceleme fırsatım oldu aracı gerçektende kusursuz.çok can yakar yeni jantlarını gökhan kardeşim resimleriyle koyar siteye.o egzos sesini çok 3.25 bmw de duyamadım.ayrıca gökhan kardeşime ilgi alakasından ötürü çok teşekkür ederim.allah gönlüne göre versin inşallah...ufak çaplıda olsa bir buluşma gerçekleştirmiş olduk :) yalnız çok foto çekemedim 16 s aldı götürdü beni :) 16s mi alsak :D

İhsan arkadaşlar buluşma mekanına doğru gidiyor birazdan işin bittiyse sen çık yola yavaş yavaş...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi 19 da değil mi buluşma ben daha yeni geldim eve :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi makası icad eden ustalarımızın eline yüreğine sağlık :D:D:D bişiler atıştırıp duş alıp çıkıyorum :D

R19_16S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hayır dualarınızla inşallah allah kaza bela vermez :) çevremdeki insanlar sizin kadar iyi dilekte bulunmadı sanırsamki biraz kıskançlık oldu :)))
ihsanlada tanışma fırsatımız oldu jantlar çok yakışmış öyle duydum güle güle eskitirsin inşallah...

aracın yeni jantlı resimlerini zaman içinde paylaşırım... ama bana göre şuanki hali rsimdeki halinden daha güzel ;)
amacım resim değil video izletmek onun için uğraşıyorum bakalım gti ve vti kovalıycakmıyız geçicekmiyiz?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fazla söze gerek yok , araba güzel kazasız belasız :)