2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.6 veya öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltme

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konuyu açan ve bilgi paylaşan herkese teşekkürler,4.0.5 olan sürümü 6.0.3 md sürümüne yükselttim telefon bağlantısı için çok uğraştım sonunda tanıdı tek sorun harita güncellemesi yapmaması harita sürümü hala 2011.Q2 Olarak gözüküyor.bilgi verirseniz sevinirim

okkas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 1. mesajı da sizin mesajlarınızı da tekrar tekrar okudum. Benim versiyon 4.0.6. , dBoot 2.0 yükledim. Wince menüsüne girdim. Verdiğiniz linkteki dosyayı indirip flash belleğe attım. Wince menüsünde My device ye girdim. Buradan MD klasörü, Storagecard4 - NNG - content - Map klasörüne girip haritaların tümünü (6 adet) seçtim. Edit-copy yapıp tekrar ana klasöre kadar geldim. Buradan storagecard4 - NNG - Content - Map klasörüne girip edit - paste yaptım. Yaklaşık 5 dk. kadar yapıştırmasını bekledim. Daha sonra Poi dosyası için de aynı yolları izleyerek StorageCard4 - NNG - Content - Poi klasörü içine kopyaladım. Daha sonra ekranda bulunan Redemarrer e bastım. Yes No şeklinde seçenek geldi ben yes e basarak wince den ayrıldım. (Videoda suspend e basıp öyle çıkmış ben de daha önce öyle yaptım. Ancak pembe ekran geliyor ve öyle kalıyor. 5 dk. kadar bekledim. Renoult amblemi gelmedi. Daha sonraki denememde Redemarrrer ile çıkış yaptım.). Rnav yeniden başladı ancak haritalar gözükmedi. Ayarlardan haritalara baktığımda sadece 2009 haritası gözüküyor. Tekrar Wince ye giriş yaptım. storagecard4 deki map klasöründe sadece basemap ve turkey isimli iki adet dosya mevcut. POI klasöründe ise hiçbir şey yok. Navigasyonda harita bomboş çıkıyor. Acaba nerede yanlış yaptım. Acil yardımlarınızı bekliyorum.ne yapaacagımı şaşırdım yuklenen linkler çalışmıyor sayılar

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba POI dosyası mb olarak biraz büyük tekrar tekrar deneyin kopyalama başarılı olana dek deneyin win ce yavaş o yüzden sorun yaşanıyor

Ben 1. mesajı da sizin mesajlarınızı da tekrar tekrar okudum. Benim versiyon 4.0.6. , dBoot 2.0 yükledim. Wince menüsüne girdim. Verdiğiniz linkteki dosyayı indirip flash belleğe attım. Wince menüsünde My device ye girdim. Buradan MD klasörü, Storagecard4 - NNG - content - Map klasörüne girip haritaların tümünü (6 adet) seçtim. Edit-copy yapıp tekrar ana klasöre kadar geldim. Buradan storagecard4 - NNG - Content - Map klasörüne girip edit - paste yaptım. Yaklaşık 5 dk. kadar yapıştırmasını bekledim. Daha sonra Poi dosyası için de aynı yolları izleyerek StorageCard4 - NNG - Content - Poi klasörü içine kopyaladım. Daha sonra ekranda bulunan Redemarrer e bastım. Yes No şeklinde seçenek geldi ben yes e basarak wince den ayrıldım. (Videoda suspend e basıp öyle çıkmış ben de daha önce öyle yaptım. Ancak pembe ekran geliyor ve öyle kalıyor. 5 dk. kadar bekledim. Renoult amblemi gelmedi. Daha sonraki denememde Redemarrrer ile çıkış yaptım.). Rnav yeniden başladı ancak haritalar gözükmedi. Ayarlardan haritalara baktığımda sadece 2009 haritası gözüküyor. Tekrar Wince ye giriş yaptım. storagecard4 deki map klasöründe sadece basemap ve turkey isimli iki adet dosya mevcut. POI klasöründe ise hiçbir şey yok. Navigasyonda harita bomboş çıkıyor. Acaba nerede yanlış yaptım. Acil yardımlarınızı bekliyorum.ne yapaacagımı ÅŸaşırdım yuklenen linkler çalışmıyor sayılar

burak91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar media nav toolbox ile gelen en son güncelleme 4.1.0 mı ? benim normalde 4.0.6 idi şimdi 4.1.0 oldu pek değişiklik yok sanırım.
araç 2014 icon

RamirezX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam linkler ölmüş. Rica etsem yeniden upload edebilir misiniz ?

hkeser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad linkleri yenileyebilir misiniz.

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
linkler upss!!

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu başlatandan , linkleri yeniden paylaşanlardan allah razı olsun :) 4. Klasöre kadar güncelledim 5 , 6, 7 nin güncellemelerini yapmadım onlarda nne var :-D Harita güncellemesi de yaptımmı demeyin keyfime :-D Benim versiyonum 4.1.0 idi 1. dosya 2. güncellemeden itibaren 4 dahil yaptım arkadaşlar , yani bersiyonu 4.1.0 olanlar ilk güncellemeyi cihaz görmüyor bilginize.. Yapamayanlar için yardımcı olurum...

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.1.0 ise 1. dosya 2. klasörden itibaren sırası ile güncelleme yapacaksın takıldığın yerde yardımcı olurum.