2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.6 veya öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltme

btlozcn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Nav sürümüm 4.1.0 dün akşam ilk iki dosya için kurulum yapmayı denedim ancak kurulum sonrası herhangi bir değişiklik olmadı. Sorun nerede acaba?

Benim media nav sürümüm de 4.1.0, siz hangi dosyalari kullandiniz acaba, yunus emre beyin paylastigi linkler kırık, diğer paylaşimda ise 1. Dosyanin icinde iki farkli dosya yoktu.

erdogan.arslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim media nav sürümüm de 4.1.0, siz hangi dosyalari kullandiniz acaba, yunus emre beyin paylastigi linkler kırık, diğer paylaşimda ise 1. Dosyanin icinde iki farkli dosya yoktu.

Merhaba Sn. btlozcn,

Sn. yunusemre_oz'un ilk mesajındaki 1 ve 2 numaralı bağlantılardaki dosyaları boş bir usb içine atıp denedim:
Merhabalar;

Aşağıdaki adımları izleyerek 2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.3 veya 4.0.6 yani 4.0.6 öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltebilirsiniz.

Güncelleme yaparken aracın çalışır olmasına dikkat ediniz ve usb bağlantısını asla kesmeyiniz.

1) Öncelikle aşağıdaki linki indirin içerisinde 2 adet dosya mevcut. Öncelikle 01 nolu dosyayı usb ye yükleyip güncellemeyi yapalım.
Daha sonra 02 nolu dosyayı yükleyelim bu güncelleme navigasyonu deaktif edecektir.

https://mega.nz/#!FJRgmJJL!5dGtrwKbZ...Oj0yxu_M_gDy6I

2) Daha sonra aşağıdaki linkteki bootloader ı yükleyeceğiz.

https://mega.nz/#!EUBiVIiR!11zARWo9_...diL586u1phd5mM

Doğru linkler hangileridir? Konu başlığı altında o kadar çok fazla link paylaşılmış ki hangisi doğru olanı bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

btlozcn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba Sn. btlozcn,

Sn. yunusemre_oz'un ilk mesajındaki 1 ve 2 numaralı bağlantılardaki dosyaları boş bir usb içine atıp denedim:

Doğru linkler hangileridir? Konu başlığı altında o kadar çok fazla link paylaşılmış ki hangisi doğru olanı bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bende en son bu paylaşımdan indirdim ama emin olamadığım için başlamadım işleme.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonraki linkler yunusemre nin paylaştığından indiren arkadaşların yüklediği linklerdir farkı yok

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son dosyayı yüklemeyin evet o yaptığınız yükseltme yi başa döndürür konu içindeki paylaşılan mesajlarıda okuyunuz.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son iki dosyayı yüklemeyin eğer 7 dosya çıktı ise verilen linklerden en son klasör boş muş sanırım 6. klasörde yapılan sürüm yükseltmeyi başa alan dosya olmalı

siz sonlara doğru sürümünüzü kontrol edin navigasyon aktifse ondan soınrasını yüklemeyin

link: https://mega.nz/#!eHwSXBjZ!bCGzn9qrkZmpWEe05jRXze9AEE1s_IGszUiqaO6nUGo

raposi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kolay gelsin, 3.dosyayi yükledikten sonra key istiyor, yardimci olabilirmisiniz açilmiyor şu anda hiçbişey

btlozcn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kolay gelsin, 3.dosyayi yükledikten sonra key istiyor, yardimci olabilirmisiniz açilmiyor şu anda hiçbişey

Onun için Renault servisi arayıp motor ve şasi numarasıyla radyo kodu istemeniz lazim ya da arac kullanim klavuz kitiyle birlikte kucuk bi kagitta veriliyormus sanirim ancak benim aracın önceki sahibi iyi korumadigi icin bulamamistim.