2 Çocuk Arasındaki Anlayış Farkının Sebepleri Nelerdir ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu şeker kız yurt dışından...

Bu velet de bizden biri...:D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​anneden kaynaklanıyor bence :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyüğünce düşünemiyorum ailedir tabiki :D

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​anneden kaynaklanıyor bence :)
anneden de kaynaklanıyor türk anneler genelde cezalandırır çocuklarını... türk çocuk da napsın ağlıyor bağırıyor :D ama kız çok tatlıymıs ya Allah nazarlardan saklasın böyle bi kızım olmasını isterdim :)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu da varmış :D

[video=youtube;UKc6nN-sx70]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UKc6nN-sx70#![/video]

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bılımsel olarak tek yumurta ıkızı dahı olsa kalıtım ve cevrenın etkısı vardır. Helekı ıkız deqılse cevre ıle bambaska kısı olabılırler:) kpss oqrencısı olunca boyle oluyor.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nekadar sakin bir kız çocugu yaa maşallah...erkek olan beter valla Allah bana şımarık çocuk vermez inşallah..:)anne baba eğitiminin yanı sıra çocugun kendi ruh yapısıda önemli bence,sakin yapılıysa şımarıklığa daha az yatkın olur diye düşünüyorum..kendimi buna bir örnek gösterebilirim:) büyüklerim devamlı söyler ufakken biryere gittiğimizde nereye oturtursak orda gidene kadar otururmuşum :) ne biryeri karıştırma ne aglama hiç birşey yapmazdın diyorlar...şimdide öyleyim genelde başka birisi ile alakalı hiç merakım ve haylazca düşüncelerim olmadı buda çocukluğumdan geliyor diye düşünüyorum :)

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle çocugun her istegiini yerine getirmiyeceksin.ve cezalandırmak son çaren olacak.sonuna kadar diyaloğdan yanayım

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çocuğu ile doğduğundan bu yana yalnızca gereken diyaloglara giren, uyarı ve önerileri etkili bir şekilde tekrarı olmaksızın yapabilen, ikna kabileyeti yüksek, çocuğunu küçük yaşta sanat vb. ekstra faaliyetlere yönelten bir ailenin çocuğu; hızlı yetişen yetişkin düşünce faktöründen dolayı daha anlayışlı ve doğru hareket eden bir kişi haline gelir.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ilk videodaki kızı yerim yerim yerim :D qw