2. el araç alırken çook dikkat etmek lazım

hct

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km'yede çok güvenmemek lazım aslında, adam gibi kullanılmış 200.000 devirmiş araba ,bakımları aksatılmış 120000'deki araçtan iyi olabilyor. En güzeli tanıdık iyi bir motor ustası, iyi birde kaporta ustasına baktırmak. Zaten işin ehli insanlar neyin ne olduğunu anlıyorlar km saatine bakmadan bile.

016emin016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km'yede çok güvenmemek lazım aslında, adam gibi kullanılmış 200.000 devirmiş araba ,bakımları aksatılmış 120000'deki araçtan iyi olabilyor. En güzeli tanıdık iyi bir motor ustası, iyi birde kaporta ustasına baktırmak. Zaten işin ehli insanlar neyin ne olduğunu anlıyorlar km saatine bakmadan bile.

basit bir örneği var bunun bir tanıdığın 0km toyota corolla aldı arkadaşın bilgisizliğinden bakımı aksatmasından kötü kullanmasından dolayı 40 küsür binde motoru yedi toyota gibi sağlam araba olmasına rağmen sonra arabayı sattı noldu alan adam düşük km araç almış oldu ama aracın motoru gitti bu tip örnekler hep var önemli olan bakımları aksatılmamış araçları almak lazım

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2.el arabamı satarken farklı servislere gösterdim hepsi değişik şeyler söyledi demek ki anlayan adam pek yok piyasada

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2.el arabamı satarken farklı servislere gösterdim hepsi değişik şeyler söyledi demek ki anlayan adam pek yok piyasada

doğrudur kardeşim.bizim ülkemizde ne yazıkki böyle her iş için geçerli az bişey kıyısından köşesinden anlamıyosan yerler adamı :D

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldığı para helal olacak sanki onlara ... allah ıslah eylesin diyelim