2 enjektör arızalı

Serkan Bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar yurt dışında ögrenciyim araçı 1 hafta önce yurt dışından aldım 2005 model clio 2 hb 1,5dci 65hp.
bugun yag ve tüm filtrelerini degiştirdim. rölantide araç titreme yapıyor bilgisayara bagladılar sonra enjektörlere giren yakıt uclarını baska kaplara aktardılar 1 ve 2 normaldi 3 cok doldu 4. olanda ne az ne cok doldu. sonra bana dedilerki 1. ve 2. saglam 3. bozuk 4. idare eder.

baskı balata degiştirmem gerekiyor birde onun içinde 550tl(işcilik dahil) istediler.
1 tane enjektor için benden 850tl istediler.

baskı balatayı türkiyedeki online sitelerden araştırdım 200 - 300 tl arası bulunuyor.

enjektorude araştırdım 1 enjektör takımı diyor 810tl "
Bu ürün orijinal olup revizyonlu olarak satışa sunulur." diye yazıyor ne demek istiyor burda alırsam ne kadar dayanıklı olur?
hepsinden önemlisi bu enjektörün çıkma temiz bulabilirmiyim ve nekadara bulurum. yardımcı olursanız cok sevinirim.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal revizyonlu demek çıkma demek zaten, temizlenmiş enjektör bi nevi

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
revizyonlu tamirli demektir. o yüzden fiyatı ucuzdur. orjinal sıfırlar malesef pahalı türkiyedede bin liranın üstünde fiyatları var 4lü takımın.

Serkan Bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
revizyonlu tamirli demektir. o yüzden fiyatı ucuzdur. orjinal sıfırlar malesef pahalı türkiyedede bin liranın üstünde fiyatları var 4lü takımın.
2 adet cıkma bulmak mumkunmu 4 tane lazım degıl

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamir yaptırın 750 tl hepsini güzelce yaparlar. orjinal parçalar çok yüksek..

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
enjektörcülerin çoğunda bulabilirsin. yarın dükkanda ateş pompanın telefonuna adresine bakar yazarım güvenilir bir enjektörcüdür.

Serkan Bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamir yaptırın 750 tl hepsini güzelce yaparlar. orjinal parçalar çok yüksek..
ilk önce tamir yaptırcaktım burda. benim enjektorler siemens markaymış bunlara tamir olmuyor bosch markalara oluyor dediler

Serkan Bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olur mu uzman pompa var Ankarada her türlü aracın enjektörünü yapıyorlar.

hocam ortamala iki enjektörun onarım maliyeti ne olur bana ve ne kadar süre dayanır en uygun ve saglam şekilde nasıl çıkarım ben bu işin içinden

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam ortamala iki enjektörun onarım maliyeti ne olur bana ve ne kadar süre dayanır en uygun ve saglam şekilde nasıl çıkarım ben bu işin içinden

400 tl civarı uzun sürede dayanır Serkan bey.