2 nci bakım ve inanlar servisi memnuniyeti

Token

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyüpteki inanlardan aracımı 2013 satın aldığımda bu forumada üye oldum. Forumlarda fazla konu açmam ve yazmamda genel olarak skıntılar aynı olduğundan çözümleri okurum. Burdada msj sayım bu yüzden azdır. Neyse geleyim konuya yaklaşık 2 senedir tüm bakım ve sorunları inanlar otomativde yaptırdı. bugun araç bakımı için tekrar aradım bana 400TL dediler kampanya var c.tesi gününe kadar 320 Tl yapılır dedi. Bende C.tesiye kadar getiremem Pazartesi getireyim dedim ozaman 400TL olur dedi bende fanclub üyelerine zaten %20 indirim yapıyorsunuz dedim pazartesi 320TL yine yapın dedim. Yok biz forum üyelerine yapmayız o kadar indirim kimseyede yapmadık dedi. Tlf konuşma tarzı ister yaptır ister yaptırma ağzı gibisinden konuşma şeklinde idi bende hiç bişey demeden iyi günler diyip kapadım. Oldukça üzüldüm ne diyim inanlar gayet nazik ve hoş görülü müşterisi haksız bile olsa ona düzgün dille anlatırdı.

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba;

Benimde bir sorum olacak, bu haftasonu bende aracımı 2. yıllık bakımı için servise götüreceğim.( Avcılar Yurt Otomotiv) 2013 model 1.2 Joy benzinli aracım var. Daha 9.500 km'deyim:) Aracımla haftasonları İstanbul içi ve 2-3 kere yakın mesafe şehirler arası yolculuk yaptım. Pek çok kullanıcının şikayet ettiği direksiyon kutusundan gelen ses, viraj denge çubuğu problemi, bagaj tıkırtısı vb problemleri yaşamadım aracımda. Geçen sene teybim çalınmıştı, sol ön kelebek camım kırıldı ve yenisi takıldıktan sonra rüzgar sesi problemini had safhada yaşıyorum. Bu problemi dile getireceğim. Sorum şudur, bir problem olmamasına rağmen ( ya da var ama ben bilmiyorum-anlamadım) direksiyon kutusu, viraj denge çubuğu vb dertler test sürüşü yapan servis ustaları tarafından anlaşılır mı? Bakılmasını talep edeyim mi? Öneriniz ne olur. Sıkıntısı olmayan bir parçayı değiştirmek istemem ama km az yaptığım için garantisi bittikten sonra ortaya çıkabilecek bir arızadan da çekiniyorum açıkcası. Ne olur öneriniz, siz olsanız nasıl davranırdınız. Teşekkür ederim görüşleriniz için.

Adam gibi bir servis olursa siz söylemeden bütün eksiklikleri bulurlar zaten. Ben İnanlara götürdüğümde söylememe rağmen test sürüşünde buldukları kusurları garantiden düzeltmişlerdi.

Bir üstteki yorumu yazan arkadaş içinde şunu söyleyeyim, bende aracımı götürdüğümde bakım ücreti 400 TL demişlerdi. Forum indirimini sordum müşteri danışmanı %10 demişti. Çok önemsemedim çünkü Bika'da ilgi alaka göremediğim için olumlu yorumlarından dolayı İnanlar'a götürmüştüm aracımı. 400 deselerde zaten orada yaptıracaktım. Ama ödeme aşamasında muhasebedeki bayan %20 indirim yapıyoruz dedi ve 320 TL ödedim. ben bakım yaptırdıktan iki hafta sonra falan zaten ayrı bir kampanya yaptılar %20 indirimli. Sanırım sizin kaçırdığınız kampanyada bu oluyor. Ama gitseydiniz yine %20 indirimli fiyattan yaptırırdınız. Telefonda yanlış bilgi veren kişinin hatası.

Token

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam gibi bir servis olursa siz söylemeden bütün eksiklikleri bulurlar zaten. Ben İnanlara götürdüğümde söylememe rağmen test sürüşünde buldukları kusurları garantiden düzeltmişlerdi.

Bir üstteki yorumu yazan arkadaş içinde şunu söyleyeyim, bende aracımı götürdüğümde bakım ücreti 400 TL demişlerdi. Forum indirimini sordum müşteri danışmanı %10 demişti. Çok önemsemedim çünkü Bika'da ilgi alaka göremediğim için olumlu yorumlarından dolayı İnanlar'a götürmüştüm aracımı. 400 deselerde zaten orada yaptıracaktım. Ama ödeme aşamasında muhasebedeki bayan %20 indirim yapıyoruz dedi ve 320 TL ödedim. ben bakım yaptırdıktan iki hafta sonra falan zaten ayrı bir kampanya yaptılar %20 indirimli. Sanırım sizin kaçırdığınız kampanyada bu oluyor. Ama gitseydiniz yine %20 indirimli fiyattan yaptırırdınız. Telefonda yanlış bilgi veren kişinin hatası.

Dediğinzi gibi kampanya varmış bu c.tesiye kadar %20 indirim var ancak dediğim gibi cumartesiye kadar getiremeyeceğim pazartesi getireyim dedim siz forum olarak %20 indirim yapın dedim. Olmaz öyle kimseye yapmadık dedi dediğim gibi söyleyiş tarzı hoşuma gitmedi. Zeki bey var inanlarda bu arkadaşımız yenibosnadaki şubedemi yoksa eyüptekimi bilen varmı onunla görüşmek isterdim açıkçası yada forumda kendisi varsa hangi niki kullanıyor bilgi verebilirmisiniz

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğinzi gibi kampanya varmış bu c.tesiye kadar %20 indirim var ancak dediğim gibi cumartesiye kadar getiremeyeceğim pazartesi getireyim dedim siz forum olarak %20 indirim yapın dedim. Olmaz öyle kimseye yapmadık dedi dediğim gibi söyleyiş tarzı hoşuma gitmedi. Zeki bey var inanlarda bu arkadaşımız yenibosnadaki şubedemi yoksa eyüptekimi bilen varmı onunla görüşmek isterdim açıkçası yada forumda kendisi varsa hangi niki kullanıyor bilgi verebilirmisiniz

Selamlar,
Yenibosnadaki şubede çalışıyor zeki bey, aracımı bende bika dan aldım ama b.evler de ikamet ettiğim için inanlara götürdüm o gün bu gündür inanlar diyorum :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Eyup sube de de servis muduru zeki bey var

Samsung Edge ile gonderildi