20 bin'e Twingo olur mu demeyin

mesut026

Mesut ŞEN - ESKİŞEHİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabaya o kadar işlem yapılmış ama arka plakayı vida ile tutturmuşlar yazık:berbat

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Panik yok yav
2 dk karşılıklı makaramı yapamıycak mıyım qw
Tamam sevilmeyen üyeyim ama 40 yıllık tiwiciler 20 milyar yazınca yaşlandıkça cocuklaşıyoruz :D

kim demiş abi sevilmeyen üyeyim diye tam tersi sevilen bi üyesin seni örnek alıyorum :D

crazydog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesaj atıp sormak lazım kafasını bı yere mi vurmuş 20 bine twingo bi git hava al derler adama :D:D

Twingo110bg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aracına kim ne kadar fiyat biçmiş beni bağlamaz.Bunun yorumunu yapmakta kimseye düşmez.Parası varsa almak isterse alır.Ben bugüne kadar duymadım hiç acil satılık olduğu için fiyatı düşük arabaya "aaa kafayı yemiş bu fiyata verilir mi" dendiğini o yüzden kimseye düşmüyor bunun konuşmasını yapmak. Ayrıca bir tanesi adı anıl olduğu için benden utanmış sebebini anlamadım. Kimse yanlış anlamasın söylediklerimi bizde cahil değiliz neyin ne olduğunu iyi biliriz..

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aracına kim ne kadar fiyat biçmiş beni bağlamaz.Bunun yorumunu yapmakta kimseye düşmez.Parası varsa almak isterse alır.Ben bugüne kadar duymadım hiç acil satılık olduğu için fiyatı düşük arabaya "aaa kafayı yemiş bu fiyata verilir mi" dendiğini o yüzden kimseye düşmüyor bunun konuşmasını yapmak. Ayrıca bir tanesi adı anıl olduğu için benden utanmış sebebini anlamadım. Kimse yanlış anlamasın söylediklerimi bizde cahil değiliz neyin ne olduğunu iyi biliriz..

aramıza hoşgeldiniz :eyv konuyu aracı bir kaç kez bostancı ve caddede yakından görüp inceleyip beğendiğim için ben açmıştım :) sanırım bu taraflarda oturuyorsunuz, sık sık maltepe sahil buluşmaları yapıyoruz sizide tanışmak için bekleriz :)

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlan yayında değil..

spaq61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
60-70 binde araç alırım. gider kilometresini 50TL ye 10 bin yaparım alayına kapak olur :)
Orjinal olabilitesi cok düşük ihtimal...

Twingo110bg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabıkı gelırım kardesım sen zaman ve yerden haber et :) aracın km 150.000de herhangı bır oynama yok.km olayı nerden cıktı anlamıs degılım :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilan yayından kaltığı için sanırım başlıktan 20 bin km olarak algılandı, o fiyatı :) yakın zamanda yapalız bir buluşma :)