20 saat uğraştan sonra orjinal haline döndük

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka folyolar duruyor mu hala? :))

tıraş yakışmş arkayı bırakmışsın ama olsun o kadar :D :D

Arka taraftaki folyolarda kararsız kaldım bıraktım :D Dün 9da bir başladım 3 te bıraktım pilim bitmişti çünkü . Öğlen 12de gene başladım 5 te hersey tamamen bitti . O aradada baktım akü biticek gibi onuda değiştirdim :D

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​araba kendine gelmiş.. benim tavsiyem o yamuk yazılı plakların yerine istanbul beşiktaş baskı app plaka yaptır..göreceksinki araba dahabi güzel görünecek..

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni projelerini merakla mı bekliyoruz mu desekkkk
tedirginle bekliyoruz mu desekk :D
folyo ile ilgili bişey yoktur inşallah yeni projelerinde :D:D:D

(ben tam yazarken projelerini anlatmışsın. şu folyoyu duydum ya korkmaya başladım yine:D)

Yok ya logo farlara felan hıc ellemıyorum artık :D Temizlerken bittim yemin ediyorum :D

Bugün servise uğradım radyo kodu için ordaki bütün ustalar arabayı görünce dışarı çıktı Orjinale çevirdikten sonra gene genel bi temizlik yaptım farlarda döşemelerde konsolda felan bide yeniden lastikler el attım oldu resmen sıfır . Eski halini görseler bakmazlardı heralde :D

Camlarda film olmayınca kendimi cıplak gibi hıssettım trafıkte acilen yeniden yaptırıcam şu pazartesi işleri halledeyim :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok ya logo farlara felan hıc ellemıyorum artık :D Temizlerken bittim yemin ediyorum :D

Bugün servise uğradım radyo kodu için ordaki bütün ustalar arabayı görünce dışarı çıktı Orjinale çevirdikten sonra gene genel bi temizlik yaptım farlarda döşemelerde konsolda felan bide yeniden lastikler el attım oldu resmen sıfır . Eski halini görseler bakmazlardı heralde :D

Camlarda film olmayınca kendimi cıplak gibi hıssettım trafıkte acilen yeniden yaptırıcam şu pazartesi işleri halledeyim :D

:D üstü açık arabaya binmiş gibi olmuşsundur:D

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​araba kendine gelmiş.. benim tavsiyem o yamuk yazılı plakların yerine istanbul beşiktaş baskı app plaka yaptır..göreceksinki araba dahabi güzel görünecek..

Şu tarz bişeymi dediğiniz ?

1779346_520546244730150_1842402323_n.jpg

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D üstü açık arabaya binmiş gibi olmuşsundur:D

Aynen öyle herkez sanki bana bakıyor kıllandım iyice 1 ay felan öyle gezsem tik olur heralde :D

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
appplakamerkezi.com a gir orda örnekler var hemde mühürlü , üye garajda benim plakalarada bakabilirsin ordan yaptırdım.. Mühür olması önemli birde kaliteli malzeme boya vernik.

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
appplakamerkezi.com a gir orda örnekler var hemde mühürlü , üye garajda benim plakalarada bakabilirsin ordan yaptırdım.. Mühür olması önemli birde kaliteli malzeme boya vernik.

Gösterdiğim model istanbul app diyemi geçiyor

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterdiğim model istanbul app diyemi geçiyor

Gösterdiğin model ve yer mühürsüz sahte app yapıyor. Mühürlü app plaka yapanlarda zaten tek çeşit app var. Siyah kenarlı app veya siyah kenarlı olmayan app ve birde pleksi plaka+ app. Öyle yamuk yazılı garip şekilli yapmazlar.Başka çeşit yapmazlar. Benim tavsiyem siyah çerçeveli app plaka. Dediğim siteden yaptırabilirsin.

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterdiğin model ve yer mühürsüz sahte app yapıyor. Mühürlü app plaka yapanlarda zaten tek çeşit app var. Siyah kenarlı app veya siyah kenarlı olmayan app ve birde pleksi plaka+ app. Öyle yamuk yazılı garip şekilli yapmazlar.Başka çeşit yapmazlar. Benim tavsiyem siyah çerçeveli app plaka. Dediğim siteden yaptırabilirsin.

O zaman siyah kenarlı app ve pleksi plakalık sipariş edeyim :)