20.TH yıl özel üretim 85 HP clio HB executivenin standart özellikleri nelerdir.YARDIM

marklin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. 20.YIL executive 2011 model aracı dün anlaştım. nasipse yarın alacağım. bende geçen aya kadar extreme vardı. bu aracın tüm standart özelliklerini merak ediyorum. telefon tanıma sistemi var mı
kaç hava yastığı mevcut
viraj denge sistemi ESP standart mı
bende park sensör siyah. acaba sonradan mı takıldı yoksa kaza sonucu tamponu mu değiştirmişler.

yardımcı olursanız sevinirim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Halil'de bu araçtan var,en güzel o cevap verir sana...
ESP yok,havayastığı 6 adet diye biliyorum.
Telefon adaptasyonu var,AUX girişi mevcut,dijital klima standart,elektrikli 4 cam ve katlanır aynalar standart.

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla güzel araç bi yakınıma aldık çok çok memnun hemde yakıt olarakta oldukça ekonomik

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorduğun diğer konuya yazmıştım burayada aktaralım...

Kısaca şöyle:
4 cam otomatik
Elektrikli ve katlanır yan aynalar (sol kapıdaki joystick sayesinde aynaları içten kapatıyorsun içten açıyorsun kumanda ile alakası yok))
6 airbag
Torpidodaki deri görünüm ve füme kaplamalar
usb ve aux girişi
Eller serbest telefonla konuşma...

İlk aklıma gelenler bunlar...:)

Diğer sorularına gelince orjinal par sensörü yok sonradan takılıyor, esp yok malesef...

marklin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerli bilgi paylaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. bunun dışında bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum. aracı yarın veya 2 gün sonra alacağım. memnun kalacağıma eminim. (bagajın küçük gelmesi hariç. zaten onu da eski aracımdan biliyorum)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğerli bilgi paylaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. bunun dışında bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum. aracı yarın veya 2 gün sonra alacağım. memnun kalacağıma eminim. (bagajın küçük gelmesi hariç. zaten onu da eski aracımdan biliyorum)

Bunun dışında başka bilgi bulamazsın:D
Extreme'den sonra çok farklı gelecek 20.TH sana...:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Torpidoda lamba yok onu bil...:D

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesela 20 th. serisinde katlanır aynalar var bende o yok. Ama benim de torpidoya lamba koymuşlar oda 20 th. lerde yok :D Bu renault'u anlamak zor gerçekten :) Hayırlı olsun aracınız allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanmak nasip etsin :)