2000 Megane Mp3 Decoder

Receppn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli akşamlar uzun bu süre once aldigim decoderi fırsat bulup bağliyamadim yardimci olabilecek neyi nereye lehimliyeceğimi söylüyecek gösterebilecek olan biri varmi teşekkür ederim

Entegre TEA0675T

W08GXq.jpg

BrWyOj.jpg

7qWyQm.jpg

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Qa824G.jpg

X086Dj.jpg

Out A ve Out B ses çıkışları oluyor. Sol ve sağ çıkışlar. GND ise şase. Aldığınız cihazda da benzer şekilde soket kısmının üstünde yazar. Kasetçalarda kullanacak iseniz boş kaset kullanmanız veya yuvayı ittirmeniz lazım. Veya kasetçalar bölümünü tamamen kaldırıp kasetçaları taklit etmek için kasetçalar soketinin 5 ile 9 bacağını birbirine, 7 ile 8 bacağını birbirine bir kablo ile lehimlersenizde olur. Bu son yazdığım kasetçalara bağlı olarak değişebilir. Amaç kasetçaların kenarındaki mikroswitchin kapalı olmasını sağlayacak bağlantıyı bulmaktır.

camanga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turner list tyepte kaset takılıymış gibi gösteren soket hangi soket tam anlayamadım tarif edebilir misin ayrı bir projem var fakat kaset çalar kaset takılı gibi olsada tekrar radyoya dönüyor. Belki bu şekilde olabilir diye sordum.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turner list tyepte kaset takılıymış gibi gösteren soket hangi soket tam anlayamadım tarif edebilir misin ayrı bir projem var fakat kaset çalar kaset takılı gibi olsada tekrar radyoya dönüyor. Belki bu şekilde olabilir diye sordum.

PrP7P7.jpg

Bahsettiğim soket bu. 11 pinlik bu soket aynı bu şekilde dururken soldan sağa 5 ile 9 bacağını birbirine, 7 ile 8 bacağını birbirine olacak.