2000 model safkan 2.0 f7r

devrankayabaşı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar öncelikle kendimi tanıtayım aydın-didim den Devran ben didim-altınkumda oto kiralama firmam var ,hobi olarak hoşuma giden araçlardan birisidir megane coupe.
internetten araştırmalarım sonunda birtane buldum ve satın aldım.
aracım 2000 model 2.0 motor motoru f7r tipli olan bir araç araç sanırım modelinin full olanından arka kelebek camları elektirikli ,sanruf ve çift airbag mevcut arkadaşlar aracımla ilgili yorumlarınızı bekliyorum olumlu olumsuz çekinmeyiniz tecrübeli arkadaşlarla herzaman bilgi paylaşımına açığım saygılar iyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 10599 Ekli dosyayı görüntüle 10600 Ekli dosyayı görüntüle 10601 Ekli dosyayı görüntüle 10602

Son düzenleme:

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar.Aracın maşAllahı var ama jant göbeğinin kapaklarını takarsanız daha hoş olacaktır benim görüşüm.:eyv

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz aracınızıda maşallahı var ama 2000 model mi bu araç şaşırdım :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce araç bursadayken sahibine mesaj atmıştım yurt dışında dahi f7r motorlu coupe ler en son 99 yılında üretildi. Hatta o arkadaş ısrarlar 4 airbag var diyordu ve bende kesinlikle olmadığını ya koltukların yada kılıfların değişmiş olabileceğini söylemiştim. Sanırım aynı araç sizinki yani o araç. Model yılının yazılı olduğu kısmı şase noyu gizleyerek fotoğraflama şansınız varmı acaba? Merakımdan dolayı soruyorum.

Maşallah bu arada arkadaşların dediği gibi göbekleri takarsanız daha şık durur :eyv

devrankayabaşı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım doğru 16 plaka idi aldığımda aracı bende alırken 4 airbag diye aldım ama deri döşeme sonradan yapıldığı için sadece öndekiler görünüyor araç 2000 model motor ve iç resimleride ekliycem yarın gündüz çekip koyabilirim zaten şyle birşey var araç ruhsata 1.6 olarak işlenmiş ama motor numarası ve şase birebir araçtakilerle aynı olarak kontrol ettirdim aracım fr7 2.0 motora sahip

devrankayabaşı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten açıkcası aracın 2000 model oluşuna şaşırıyorum bende ön panjur 99 direksiyon simidi 99 modelinkiyle aynı araç 2000 model motorda 99 model gibi anlayamadığım durumlar yani ama aracın ne muaynede nede başka yerde problemi yok :D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
maaşallah güzel araç :eyv 99 ağustos ayından sonra çıkmış olabilir mi hani ağustostan sonra model atıyodu ya :)

devrankayabaşı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim doğru dediğiniz gibi olabilir pek anlamıyorum bu araçlardan forumda çok iyi anlayan arkadaşlar var onlar da tahmin yürütür umarım :)

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 model değil bu araç..he ruhsatta yazmışlardır nasılki 1.6 motor yazdıkları gibi..bizim memlekette böyle yanlışlıklar hep war adamlar işini düzgün yapmıyokii bakın mesela araç 5 kişilik yazar tüm couperlede oysaki 4 kişilik geçiyo ve muayenede agır kusur yazıyolar 4 kişilikken 5 yazıyo diye... Bursadan ne zaman alındı bu araç plakası neydi hatırlayamadım ben:soru