2001 clio sedan arka hoparlör boyutları

frkndmry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2001 model clio sedan aracımın arka camın ordaki orjinal hoparlör deliklerine hoparlör almayi düşünüyorum kaç cm hoparlör almam gerekiyo teşekkür ederim

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camın ordaki derken ? kapıdakilermi ?

mehraba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2004 cliomda arka kapılarda hoparlör yok, yeri vs de yok. Sanırım arkadaş arka camın kenarlarındaki hoparlör yeri gibi olan yeri kastediyor. Oralara hoparlör takılıyorsa bende takmak isterim, şimdiki hali yetersiz geliyor.

frkndmry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam derken bagajın üst kisminda delikler var kapı değil en erkan camın önüne takiliyor

memcho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
13 cm

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal boyut 13 cm

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
13 cm.:eyv

turguts75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş senin arabada sedan galiba, hoparlör kablo tesisatı çekilimi acaba ben bulamadım da yardımcı olursanız sevinirim.
arka cam önüne kablo orjinalinde çekilimi veya nereye kadar gelir bu kablo? teşekkürler..

Arabam 2005 model clio 2 authentic sedan

frkndmry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç 2001 sedan aracın orjinal kablo geliyor arka iki tarafa da 2001 modelde varsa 2005 dede vardır kabloların uçları bagajın içinde bagajı açıp kaparken demirlerin girdigi boşluklar var kablolar onların içinde uçları plastik soketli siyah izoleyle kaplanmış kablolar elini içeri sok bulursun kardeş

grejuva8

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba;
camın oradaki hazneye mahallesef hoperlor takılmıyor yani alan cok dar ve kısıtlı hoperlor sığmaz aynı sorunu bende yasadım aksesuarcı dedi buraya hoperlor girmez başta inanmadım adam gösterdi hakikaten sığmıyor renault hangi akla hizmet boyle bir ley yapmış anlamış değilim benimki şimdilik kaldı ama takmak istersen iki seceneğin var bir camın oradaki yada kapıdaki partizonlara delik açıp oraya tesisat çekip takabilirsin ama ne kadar sağlıklı olur bilemem