2001-Megane AUX çıkışı yapımı

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu yazın yapacağız :) inş yapabiliriz.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bunu yapmaktansa şuna bi göz at bu yaz ben bunu kesin yaptırıcam ekranıda kullanabiliyorsun bu aparatla müthiş bi şey tavsiye ederim USB CEVİRİCİ GİRİS TEYP MP3 TÜM ARAÇ TEYP LERİNE GittiGidiyor'da 41769547
çok sağol kardeşim mükemmel birşey cd kadar gereksiz birşey yok hele track olunca ve engebeli yerlerde sesin gitmesi çok kötü
fiyat yazmıyor yalnız

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilan kapanmış ondan fiyat yazmıyor :( arkadaşın cliosunda gördüm bunu dedim tüple ilgili bi şey herade direksiyonun altına bağlamış sol tarafa nedir bu diye sordum seyret dedi usb yi taktı çalmaya başladı dedim nasıl oluyor işte soketiyle gönderiyolar kesip biçme yapmıyosun tep i de açmıyosun aparatla direk bağlantısın yapıp uygun bi yere koyuyosun tep üzerinden herşey faal şekilde kullanılıyor 65 liraya almış geçen yaz burda kalkmış ama bence yine bulunabilir aklında olsun :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o internet fiyatı markasını bilmiyorum ne taktırdığını tahtakale istanbulda bi teypçiden 65 liraya aldım dedi.markasıyla ilgili bi şey diyemem renolar için getiriyolarmış 65 e cihazı almış aparatına ayrı fiyatta almış olabilir benim bildiğim tek şey 65 lira cihaz :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
145 lira fazla değilmi :) teyp parası :)
e bayda araştırdım bizim araçlara özel changer kablosunu çıkarıyosun oraya direk bağlıyosun 18$ falan

linkini atabilir misin? cd change den bağlanıyor sanırım peki neyle algılıyıcak cihazı?yada geçişi nasıl sağlarız?

34tanbullu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sonunda yaptım bu işi.
Aracım Megane 1 1.6 16V 2000 model STW rte.

Teyp resimleri yukardadır. Benzer aracı ve merakı olan arkadaşlara yardımcı olur inş. Ben başka forumlardanda olsa çok faidelendim.

Yaptığım işin resmi;

Burada ki entegrenin 1. ve 24. ayaklarına sağ/sol ses kablosunu, 16. ayağınada şase kablosunu bağladığınızda çok net ve kaliteli bir ses alacaksınız.
Söz konusu entegre numarası=TEA0675 dir.

Kolay gelsin.

Bende bu şekilde yaptım 2005 model kangoo multix tuner list kaset calar teybe bugün itibariyle ne yazıkki fotoğralayacak vaktim olmadı:/
Anlatılanlara ek olarak entegre numarası= TEA0676T ydi ve streo kablonun sağ/sol ucları 1 ve 16 numaralı bacaklara 12 numaraya gndyi vermelisiniz.

Dipnot olarak daha önce elektronikle uğraşmamış olanların bu işe bulaşmaması yada cok dikkatli sabırla hareket etmelerini tavsiye ederim.
449404_com_3m5jack.gif

sesin temiz ve net cıkması icin lehimlenecek uclarla jacktaki kısımların ölcü aleti (avometre) ile kontrol edilirse cok daha verimli olur.Yani ground yazan kısım 2005 kangoo multix kaset calar icin söylüyorum TEA0676T entegresinin 12 numaralı ayağına diğer kısımlarda 1 ve 16 numaralı ayaklara bağlanmalıdır .

vagabond_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bunlara gerek varmı kaset adaptörü denen alet 10 tl alın bitane sadece içinde parça çizik olmasın alırken ona dikkat edin neye takarsanızda çalışıyor telefon mp3 vs.. söküp takmaya fazla paralar harcamaya gerek varmı ki ?

umit716

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a Son fotograftan onceki foto acilmiyor nasil gorebiliriz