2002 rxt 1.6 16v scenic1 faz 2 çalişmalarim

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fmkn4.jpg
[/URL][/IMG]

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yukarıda bazı sensör ve lpg enjektör temizliği görünüyor.

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hey maşallah lpg enjektörleride temizlenmiş bayağı güzel işçilik olmuş tebrikler:eek: Öm attım birde bakarsanızqw

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fngyl.jpg
[/URL][/IMG]

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracımda lovato easy fast lpg takılı. ustaların yüzünden 40 tl ye kablo aldım lovato programını internetten bulup leptopuma yükledim hertürlü lpg ayarımı kendim yapıyorum.lpg enjektör memesi b takılıydı b=1.8 mm lovatonun sitesinde nozul degeri 1.6 araçlar için 2mm matkapla 1.8mm olan lpg enjektör memelerini(nozul)2 lik matkap ucuyla 2mm yaptım.lpg haritası harika oldu.enjektör seside azaldı enjektör milisaniyeleride 7ms den 5ms ye düştü.KOLAY GELSİN.

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

SİNYALCİ58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayın kangoozh rolenti motorunu 2 vida map sensörünü direkt yukarıya dogru çek çıkar.bogaz kelebeyi motorun ana gövdesine 2 adet 13 numara vida ile sabit.ÖNCE 6 LOKMA İLE 2 ADET FİLTRE TARAFINI SOK VE GERİYE İT.SONRA BOGAZ KELEBEYİNİ 13 LOKMAYLA SÖK. TAKARKENDE CONTALARA BİRAZ YAG SÜR KOLAY TAKILSINLAR YERLERİNE.BALATA SİPREYİ İLE TEMİZLE.TORNAVİDA VE BENZERİ ŞEYLERLE TEMİZLEME KOLAY GELSİN.

hofk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende boğaz kelebeğini ve rolanti valfini temizledim gerçi söktüğümde boğaz kelebeği çok kirli değildi ama tecrübe edinmiş oldum. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler