2004-2007 arası laguna

ultraslanmx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba 2004 uzerı laguna arıyorum prıvılıge donanım belkı forumdan satan veya tavsıye edecek arkadaslar vardır dıye konu acmak ıstedım.Max.150 bınde cok hasarı olmayan sıyah lacıvert harıc arıyorum.Araca bakarken neye dıkkat etmemı tavsıye edersınız.

mehmetata808

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de var ama senin aradığın kmnin üzerinde tabiki. bence düşük km de çok ısrarcı olma malum araçların yaşı belli km ile oynanmış oluyo kayıtlrdan da anlaşılmıyor muayene önceleri düşürüldüğü için. en iyisi motor performansına baktır daha sağlıklı olur

44tayfun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba 2004 uzerı laguna arıyorum prıvılıge donanım belkı forumdan satan veya tavsıye edecek arkadaslar vardır dıye konu acmak ıstedım.Max.150 bınde cok hasarı olmayan sıyah lacıvert harıc arıyorum.Araca bakarken neye dıkkat etmemı tavsıye edersınız.

laguna uzun yol aracıdır ve konforu size sürekli uzun yol yapma isteği doğurur dolayısı ile düşük km de laguna bulmak zordur bulduğunuz lagunaya da iyi para vermeniz gerekebilir.

eger almak istediğiniz laguna 1.6 motor seçeneği ise kesinlikle makyajlı kasa yani 2006 model ve sonrası olsun çünkü 115bg motor bir önceki 110 bg lik motora göre daha iyi durumda ayrıca makyajsız kasada yaşanılan bir çok kronik problem çözülmüş veya eskisine göre daha az sıkıntı çıkarır hale getirilmiş. 2.0 motor seçeneği düşünüyorsanız ve vergi çok olmasın diyorsanız seçiminiz 2005 öncesi olmalı aksi halde 2005 sonrası 2.0 motorların vergisi senelik 1200 tl civarı vergi önemli değil diyorsanız eğer ozaman kesinlikle makyajlı kasa 2.0T öneririm 170bg güçündeki motor sizi oldukça heyecanlandıracak ve performansa doyuracaktır...

fatihonurceri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatıyorum. Öncelikle hayırlı ramazanlar önümüz de ki 2 - 3 aylık dilimde laguna 2 faz 2 almayı planlıyorum. 2.0T lpg uyumu hakkında düşünceleriniz nedir? 1.6 16v olabilir. Önümüzde ki aylarda aracını satmayı düşünen varsa irtibat kurabiliriz aradığım araç en dolu donanımlı olmalı. Bi xenonlar sunroof gibi. Daha önce hiç laguna kullanmadım. Önerileriniz düşünceleriniz nelerdir? Bu zamana kadar hep renault kullandım. Renaultlara aşinayım ancak ilk lagunamı kısmetse önümüzde ki aylarda alacağım. Yardımcı olursanız memnun olurum...

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatıyorum. Öncelikle hayırlı ramazanlar önümüz de ki 2 - 3 aylık dilimde laguna 2 faz 2 almayı planlıyorum. 2.0T lpg uyumu hakkında düşünceleriniz nedir? 1.6 16v olabilir. Önümüzde ki aylarda aracını satmayı düşünen varsa irtibat kurabiliriz aradığım araç en dolu donanımlı olmalı. Bi xenonlar sunroof gibi. Daha önce hiç laguna kullanmadım. Önerileriniz düşünceleriniz nelerdir? Bu zamana kadar hep renault kullandım. Renaultlara aşinayım ancak ilk lagunamı kısmetse önümüzde ki aylarda alacağım. Yardımcı olursanız memnun olurum...

2.0T yerine 1.9dizel tercih ederdim.

maxmaster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. şuan kullandığım 2004 laguna 2 otomatik vites 2.0 lpg(95.000 de takıldı) 103.000 km de ve ilk elden aldım. aracın içi dışı tertemiz. sadece sol arka çamurlukta lokal boya mevcut. başkada gram boya yok. uzun yolda aşırı az yakmakta. bilen bilir... servis bakımı daha yeni. 90.000 de ağır bakıma girmiştir. rulmanlar ve triger kayışı yenilenmiştir. hertürlü kefilim araca. ilgileniyor iseniz 0 beşyüzyedi altıyüzyirmidört onaltı yirmidört....