2004 megane 2l navigasyon

muhammet41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb arkadaşlar 2004 model megane 2 ım var, saat, sıcaklık göstergesinin olduğu yere navigold 7721 marka multimedya sistemi taktırmayı düşünüyorum; arabaya uyum konusunda kararsızım, bu konuda fikri, tecrübesi olan varmıreno

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir tesisatçı bağlarsa sıkıntı olmaz .

Siz şu radyo bilgi ekranına takılan cihazdan alacaksınız sanırım :) Bende çok düşünüyorum .

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadir'in Dediği Gibi İşinin Ehli Bir Tesisatçı Bağlarsa Hiç Bir Problem Olacağını Sanmıyorum :eyv

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende var aldım güzel cihaz ancak bizim araçlar faz1 olduğu için direksiyon kumandası çalışmıyor. Faz2 olsaydı kumanda çalışacaktı ancak araştırıyorum çıkma bir megane faz2 den direksiyon kumandası ve kablosunu bulursam çalıştıracağım galiba.

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende var aldım güzel cihaz ancak bizim araçlar faz1 olduğu için direksiyon kumandası çalışmıyor. Faz2 olsaydı kumanda çalışacaktı ancak araştırıyorum çıkma bir megane faz2 den direksiyon kumandası ve kablosunu bulursam çalıştıracağım galiba.
Videosu falan yok mu arkadaş? Bende düşünüyorum bunu :D
Nasıl dokunmatıği sesi falan başarılı mı?

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dokunmatiği iyi ancak öyle çok fazlada iyi değil ancak çokta kötü değil orta düzey. Ses kalitesi mevcut teybe oranla gayet başarılı. Video çekmedim yok. Montojını kendim yaptım basit zaten içinden teyp sökme aparatına kadar çıkıyor gps bağlanma hızı iyi igo navigasyon yazılımı ile birlikte geliyor bir kaç deneme yaptım gayet iyi. Geri görüş kamerası ile birlikte aldım ancak henüz bağlama fırsatım olmadı artık yaza doğru felan yaparım onuda. Tv'si pek randımanlı değil yani sabit yerde evlerin arasından çekişi iyi ancak yola çıkıp hareket etmeye başladığın zaman görüntü kötüleşiyor kesilmeler yaşanıyor. Video film klip vs göstermesi iyi ibr çokk formatı tanıyor. Bir ara video çeker youtube yükler buraya linkini atarım bakarsın. Şu an tek eksiği direksyon kumandası onunlada uğraşıyorum büyük ihtimal çözerim almak istiyorsan tavsiye ederim ben beğendim şık duruyor kırmızı ışıklarda veya sıkışık trafikte herkes arabanın içine bakıyor :)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Honda civic TV olanları var bilirsiniz.
Onlarda da araç hareket halinde iken TV iyi göstermiyor.
Necvox sanırım honda da kilerin markası....

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dokunmatiği iyi ancak öyle çok fazlada iyi değil ancak çokta kötü değil orta düzey. Ses kalitesi mevcut teybe oranla gayet başarılı. Video çekmedim yok. Montojını kendim yaptım basit zaten içinden teyp sökme aparatına kadar çıkıyor gps bağlanma hızı iyi igo navigasyon yazılımı ile birlikte geliyor bir kaç deneme yaptım gayet iyi. Geri görüş kamerası ile birlikte aldım ancak henüz bağlama fırsatım olmadı artık yaza doğru felan yaparım onuda. Tv'si pek randımanlı değil yani sabit yerde evlerin arasından çekişi iyi ancak yola çıkıp hareket etmeye başladığın zaman görüntü kötüleşiyor kesilmeler yaşanıyor. Video film klip vs göstermesi iyi ibr çokk formatı tanıyor. Bir ara video çeker youtube yükler buraya linkini atarım bakarsın. Şu an tek eksiği direksyon kumandası onunlada uğraşıyorum büyük ihtimal çözerim almak istiyorsan tavsiye ederim ben beğendim şık duruyor kırmızı ışıklarda veya sıkışık trafikte herkes arabanın içine bakıyor :)

Aracın içini fotoğraflama şansınız yok mu ? Bir kaç fotoğraf çok iyi olacaktır..

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dış ısı göstergesi ne oluyor ?
Bluetooth, 3G çalışıyor mu ?
Birde nerden aldın, kaça aldın konusu var :D
Arabanda Alarm var mı :) Ne taktırdın ?

İstediğin sorudan başlayabilirsin : ))

EBAY'da NoName olarak bu sistem mevcut, Navigold'ta onu getiriyorlar anladığım kadarıyla.
Opsiyonel olarak
DVB-T,ISDB-T and ASTC Digital TV Optional
Built in DVBT Mpeg2 format optional 50USD
Touch Screen DVB-T Mpeg4 Box optional 80USD

Renault Megane II Car PC DVD Player with GPS 3G Bluetooth Dual Zone 6CDC iPod | eBay

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraflarını en kısa sürede çeker paylaşırım.

Dış ısı göstergesi ne oluyor?
Multimedia ile birlikte dış ısı gösterge ekranını teybin altına monde edeceğiniz bir cerceve geliyor isterseniz bu cerveveye ekranı monte edip kullanabiliyorsunuz.

Bluetooth ve 3G çalışıyor mu?
Samsung android ve normal nokia telefon ile bluetooth denedim bir kere bağlantı kurduktan sonra telefonun bluetooth açık olduğu sürece otomatik olarak bağlanıyor sesim karşı tarafa gayet iyi gidiyor karşı tarafın sesi araç haporlerinden geliyor. Radyo video navigasyon vb. açık ise açık olan uygulamayı kapatıyor ve ekranda kimin aradığını gösteriyor. konuşma bitince otomatik kaldığı yerden devam ediyor. 3G olayını deneyemedim çünkü 3G usb cihazım yok.

Sanalmarketten aldım geri görüş kamerası ile ibrlikte 1000 tl mal oldu.

Aracımda alarm yok malesef allaha emanet şuanda :)

Ebayda satılanlar ile aynı sanırım bi değişiklik var mı bilmiyorum kalite ve yazılım anlamında ancak gördüğüm kadarı ile menüler felan aynı.

benim şu ana kadar bulduğum tek kötü yönü usb taktığın zaman usb deki müzikleri karıştırarak rastgele çalmıyor sıradan çalışıyor ayarlarını kurcaladım ama bulamadım rastgele çalma olsa daha iyi olurdu kanımca.