2006 Megane 2 Sağ Katlanır Ayna

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm. Alk. Arkadaşlar üyeliğimi yeniledim herkeze tekrardan merabalar...

Benim sorunum otomatik katlanır sağ aynam joystikten yön ayarları yapabiliyorum ama kapanıp açılmıyor sanayide elektrikçi bir arkadaşa gösterdim kapı içindeki soketi sökerek elektrik varmı diye kontrol etti elektrik var ama ayna motorun çalışmıyor dedi motor bitmiş dedi ama ayna kapağını falan sökmedi katlanır aynalarda kapak içinde motora elektrik kaplosu felen varmı onları kontrol etmelimiyim yada ayna motoru tamir edilebiliniyormu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

meggyteam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm. Alk. Arkadaşlar üyeliğimi yeniledim herkeze tekrardan merabalar...

Benim sorunum otomatik katlanır sağ aynam joystikten yön ayarları yapabiliyorum ama kapanıp açılmıyor sanayide elektrikçi bir arkadaşa gösterdim kapı içindeki soketi sökerek elektrik varmı diye kontrol etti elektrik var ama ayna motorun çalışmıyor dedi motor bitmiş dedi ama ayna kapağını falan sökmedi katlanır aynalarda kapak içinde motora elektrik kaplosu felen varmı onları kontrol etmelimiyim yada ayna motoru tamir edilebiliniyormu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

hocam sorununuzu halledebildiniz mi?

Emre05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntının bir benzeri bendede var sag sol ikiside çalışmıyor. Sigortasi felan varmi arkadaşlar

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorun devam etmekte ist. bir kaç çıkmacı ve bayiden fiyat araştırması yaptım en düşük 350 tl en yüksek 780 tl fiyat aldım tabi bunlar yan sanayi ve orjinal yedek parça şuan manuel kullanımda devam ediyorum....

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamirinden anlayan biri lazım.